הסעות בגדרה

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות הגדרה

גדרה הינה מועצה באזור השפלה שמונה מעל ל – 27000 תושבים, מה שגורם לשירותי הסעות בגדרה להיות מאוד נדרשים. בגדרה יש תחבורה ציבורית שמגיעה למקומות שונים בארץ.אולם היא אינה נגישה מספיק לכל תושב ולכל צורך וודאי לא פועלת 24/7.

תושבי המועצה נעזרים לא פעם בשירותי הסעות שנגישים וזמינים 24/7 . וכך חוסכים עבור התושבים את שני המשאבים החשובים – זמן וכסף. כמו כן, באמצעות חברת הסעות בגדרה ניתן יהיה להגיע לאירועים כמו חתונה, בר מצווה או כל אירוע שמחה שמתקיים באזור מרוחק. להגיע לאירועי ספורט, לטיולים שנתיים, לנמל התעופה וכו’. שירות הסעה מטעם חברה אמינה מתחשב בצרכים של הנוסע הישראלי הממוצע. שירות אשר יודע לספק מענה הרמטי לכל צורך. במאמר זה נרחיב על שירות הסעה בגדרה. 

הסעות לגדרה

תושבים רבים יבקשו להגיע לגדרה בעבור חגיגה של אירוע שמחה. הצגות, כנסים, תערוכות ועוד מגוון הסעות לאירועים שמתרחשים במועצה. שירות הסעות יסייע בכל אלה וידאג להסעות לכל מי שצריך להגיע למקום ספציפי, בכל זמן ומכל יעד. 

חברת הסעות בגדרה – לחפש המלצות

חברת הסעות בגדרה תיתן שירות לכל מי שצריך אותו. החל מתלמידי המועצה שצריכים להגיע מדי יום לבית הספר ועד לעובדים שצריכים להגיע למקום העבודה שלהם ולשוב ממנו בתום יום ארוך. הסעות בגדרה מציעות הסעה לקבוצות מהגיל השלישי שרוצות לצאת לפעילות חוץ, לתנועות נוער, לתיירים, לחברים וכו’.

חברת מיניבוסים בגדרה – השכרת מיניבוס בעיר

בכל מקרה בו תצטרכו להגיע לאירוע חתונה ותזדקקו להגיע אליו באמצעות הרכב הפרטי. מה שאולי פחות ילהיב אתכם ויגרום לכם לחשוב לבטל את הגעתכם – כדאי שתכירו את האלטרנטיבה של מיניבוס שיכול להסיע קבוצה קטנה של עד 25 נוסעים וכך לחסוך בזמן נהיגה, בדלק והכי חשוב לאפשר לנהג ליהנות משהייה ממושכת באירוע מבלי להיות מוטרד מהשתייה ומהעייפות. כמו כן, אם אתם מתקשים להגיע למקום מסוים ומעוניינים לחסוך את טרחת הנהיגה והדאגה לחניה ולניווט, נהג מקצועי במיניבוס שמכיר את כל הדרכים ויודע להגיע במהרה לכל יעד, הינו הפתרון האולטימטיבי. הנהג יתלווה לכל הטיול וישיב את הנוסעים בבטחה לנקודת האיסוף שנקבעה מראש.

הסעות בגדרה בשבת

המענה של הסעה בשבת הינו מענה מושלם עבור כל מי שהתעייף מלנהוג מדי יום וכעת רוצה ליהנות משבת מפנקת בהיעדר שהות על הכביש וחיפוש אחר חנייה. הסעה תאפשר לנהג להיצמד למשפחתו וליהנות מיום משפחתי מא’ עד ת’. הסעות בשבת יאפשרו לחברים לנסוע יחד לטיול ברחבי הארץ. לים בתל אביב ולעוד מגוון מקומות שהתחבורה הציבורית לא מאפשרת. 

מהו צי הרכבים שלכם ?

צי רכבים כולל מגוון של רכבים בהם החברה מחזיקה החל מאוטובוסים שיש בהם עד 60 מקומות. מידיבוסים שמכילים עד 40 מקומות. מיניבוסים אשר מכילים עד 30 מקומות . ומוניות גדולות שמכילות עד 10 מושבים. כמו כן, חברה מחזיקה במכוניות פאר יוקרתיות לאח”מים, אנשי עסקים ואומנים שרוצים להגיע לכנסים, לחתונות ולאירועים אקסקלוסיביים במיוחד. כל הרכבים מתוחזקים על ידי קצין ביטחון וכולם אמורים להחזיק בכל הרישיונות והאישורים מטעם משרד התחבורה.

שירותי הסעות בגדרה24/7 – מסביב ל ⏱

שירות הסעות סביב השעון הינו מענה מבוקש שכן הוא מאפשר לכל אחד להיות סמוך על חברת ההסעות שתיקח אותו בשעת לילה מאוחרת לטיסה בנתב”ג. נסיעה ביום חג או בשבת וכל נסיעה בשעה שהתחבורה הציבורית אינה זמינה בתנאים נוחים ומפנקים במיוחד. 

הסעות בגדרה מחיר – הכל מ 250 ש״ח בלבד !!!

מחיר של הסעה בגדרה נקבע על פי פרמטרים שונים. כמו היעד של הנסיעה – ככל שהנסיעה תהייה יותר ארוכה. כך היא תצריך יותר דלק והמחיר יהיה בהתאם לזאת. גם סוג הרכב הינו פקטור : אוטובוס גדול ידרוש נהג מוסמך יותר וכן צריכה גבוהה של דלק. גם השהות של הנהג עם קבוצת הנוסעים יהווה קריטריון, שכן זמן זה כסף.

הסעות בגדרה מספר ☎️ – חייגו עכשיו *9074

מחפשים חברת הסעות מהימנה ומקצועית שתעניק לכם שירות הסעות מקצועי בגדרה? חברת “גמבורג הסעות” תשמח לספק לכם את השירות הזה בכל זמן ובכל עבור כל יעד. חברת “הסעות גמבורג” מתמחה בשירותי הסעה עבור תלמידים. קבוצות תיירים, הסעות עובדים, משפחות, עבור כנסים, תערוכות ועוד. לכל נסיעה נדע להתאים את הרכב המתאים. רכב שאליו יוצמד נהג אדיב ביותר שמכיר את מסלולי הדרך ואת סוג הנסיעה. 

מחיר עבור שירותי הסעות בגדרה לשנים 2021 – 2022

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת

תקנון השירות :

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד – ולא מחייב את גמבורג הסעות .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • מיניבוס 20 מקומות– הפחתה 20%
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

מחפשים חברת הסעות מקצועית ומנוסה ? התקשרו עוד היום לrent a bus וקבלו הצעת מחיר.

זמינים 24/7 בטלפון – *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top