הסעות נתיבות

העיר נתיבות אשר בדרום הארץ, היא אומנם עיר קטנה, גם במונחים ישראליים, אך במהלך השנים למדנו שתושבים משתמשים לא מעט בשירותי הסעות מאורגנים לצרכים שונים, זאת על מנת להגיע אל יעדים שונים ברחבי הארץ.

מאחר ואין בעיר תחבורה ציבורית רחבה, לא מבחינת אוטובוסים ולא מבחינת רכבות, וכן העיר מרוחקת מאזור המרכז וכן מהערים הגדולות במרכז הארץ, הרי שלא פעם תושביה נדרשים להשתמש בשירותי הסעה מאורגנים על מנת להגיע אל יעדים שונים, בין אם זה באזור הדרום ובין אם זה באזורים אחרים ברחבי הארץ, בוודאי באזורים מרוחקים.

חברת הסעות נתיבות

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו בנתיבות, שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר. לרשותנו עומדים רכבי הסעות ברמה גבוהה מאוד, רכבים מגוונים בגדלים שונים, אשר מאפשרים לנו לבצע סוגים שונים של הסעות עבורו קבוצות בגדלים וגילאים שונים.

צריך לומר, מלבד שירותי הסעות נתיבות עבור תושבי העיר, הרי שאנחנו גם מספקים שירותי הסעות עבור כל מי שרוצה להגיע אל העיר מבחוץ, בין אם זה לצורך אירוע ובין אם זה על מנת לבקר את הרבנים המתגוררים בעיר ומקבלים קהל מכל רחבי הארץ.

הסעות בנתיבות טלפון

אם אתם מחפשים שירותי הסעות נתיבות, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לספר לכם את כל המידע הרלוונטי שאתם צריכים אודות שירותי הסעות מנתיבות אל יעדים שונים, הן בסביבה הקרובה והן יעדים מרוחקים, בצפון או במרכז הארץ.

כמו כן, אנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע על סוגי השירותים שאנחנו מעניקים, סוגי רכבי ההסעות שעומדים לרשותנו, הנהגים המועסקים אצלנו וכל דבר אחר שאתם זקוקים לו על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר מצידנו.

הסעות לנתיבות מירושלים

אחד הקווים הפופולאריים ביותר אצלנו, הוא קו הסעות לנתיבות מירושלים וכמובן בכיוון ההפוך. קו זה משרת משפחות, צעירים ומבוגרים, מקומות עבודה, קבוצות מטיילים ועוד. אנחנו מוציאים אוטובוסים ומיניבוסים, בהתאם לצורך ועל פי כמות הנוסעים.

השירות ניתן במהלך כל ימות השנה, בפרט הוא מיועד עבור מי שרוצה לבקר בחצרות של רבנים וקברי צדיקים, וכן עבור תושבי נתיבות אשר רוצים לבקר בכותל המערבי ובאתרים אחרים בירושלים. אנחנו גם מספקים שירות זה עבור בתי ספר ומוסדות חינוך אחרים.

מה השירות כולל ?

שירות הסעות נתיבות ירושלים ובכלל, שירותי הסעות נתיבות למקומות שונים בארץ, ניתן על ידנו בעזרת צוות נהגים מקצועי, אנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו את כל מה שהם צריכים על מנת שהנסיעה תעבור בצורה שלווה, נוחה ובטוחה, וכן על פי לוח הזמנים שנקבע מראש.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו וכן ליהנות מהצעות מחיר אטרקטיביות, זה הזמן לפנות אלינו ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. אנחנו כאן לרשותכם בכל עת, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

מחירון הסעות בנתיבות לשנת 2021 – 2022 – כמה תעלה הסעה בנתיבות?

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחק עד 6 שעת עד 8 שעות יום עבודה עד 12 שעות הערות
עד 50 ק״מ 1500 ש״ח  1800 ש״ח  2000 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ  1700 ש״ח  2000 ש״ח 2300 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ 1800 ש״ח  2000 ש״ח 2500 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ  2200 ש״ח 2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ  2600 ש״ח  2700 ש״ח  2980 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ  2800 ש״ח 3200 ש״ח  3500 ש״ח  לא כולל שישי שבת

חשוב לשים לב ❤️ :

ט.ל.ח

  • המחיר הינו מחיר מומלץ לצרכן ואינו מחייב בשום אופן את חברת הסעות גמבורג .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד באמצע שבוע .
  • מחיר כל שעה נוספת 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 -53 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

למידע נוסף ותיאום הסעה חייגו אלינו 9074* והמומחים שלנו ידעו לענות לכם על השאלות, להכווין וגם לייעץ. שתהיה נסיעה בטוחה ומהנה.

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה