הסעות נתיבות – הבחירה הנכונה עבורכם

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות נתיבות

העיר נתיבות אשר בדרום הארץ, היא אומנם עיר קטנה, גם במונחים ישראליים, אך במהלך השנים למדנו שתושבים משתמשים לא מעט בשירותי הסעות מאורגנים לצרכים שונים, זאת על מנת להגיע אל יעדים שונים ברחבי הארץ.

מאחר ואין בעיר תחבורה ציבורית רחבה, לא מבחינת אוטובוסים ולא מבחינת רכבות, וכן העיר מרוחקת מאזור המרכז וכן מהערים הגדולות במרכז הארץ, הרי שלא פעם תושביה נדרשים להשתמש בשירותי הסעה מאורגנים על מנת להגיע אל יעדים שונים, בין אם זה באזור הדרום ובין אם זה באזורים אחרים ברחבי הארץ, בוודאי באזורים מרוחקים.

חברת הסעות נתיבות

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו בנתיבות, שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר. לרשותנו עומדים רכבי הסעות ברמה גבוהה מאוד, רכבים מגוונים בגדלים שונים, אשר מאפשרים לנו לבצע סוגים שונים של הסעות עבורו קבוצות בגדלים וגילאים שונים.

צריך לומר, מלבד שירותי הסעות נתיבות עבור תושבי העיר, הרי שאנחנו גם מספקים שירותי הסעות עבור כל מי שרוצה להגיע אל העיר מבחוץ, בין אם זה לצורך אירוע ובין אם זה על מנת לבקר את הרבנים המתגוררים בעיר ומקבלים קהל מכל רחבי הארץ.

השכרת אוטובוס בנתיבות

מחפשים להשכיר אוטובוס בנתיבות והאזור? מעולה! אצלנו בחברה תוכלו לקבל את שירותי השכרת האוטובוס הטובים ביותר בנתיבות. לאחר שנים רבות של ניסיון בשירותים אלו, החברה שלנו תוכל לספק לכם שירות מעולה. אל תיקחו סיכונים עם חברות חדשות או כאלה שאינן מומלצות.

שירותי השכרת האוטובוס שלנו בנתיבות כוללים קבלת אוטובוס חדיש ואיכותי שלא תמצאו בקלות במקום אחר. בנוסף, אתם מקבלים נהג פרטי וצמוד שילווה אתכם לכל אורך הנסיעה. נהגים אלו הינם המקצועניים ביותר שיש וידאגו לכם לכל שתצטרכו. 

לנסיעות בקצרה בנתיבות עצמה והאזור, ואף בנסיעות מנתיבות לכל חלקי הארץ – הזמינו מאיתנו אוטובוס. השירות שלנו ניתן בפריסה ארצית, ועל כן יתאים לכל מטרה ומטרה. במידה ויש לכם התלבטות, הרימו אלינו טלפון והנציגים האדיבים שלנו יסבירו לכם הכל. 

אנחנו מסיעים באוטובוסים שלנו בנתיבות המון סוגים של קבוצות. קבוצות שמגיעות לסיור בנתיבות, לביקור או לקברי הצדיקים הרבים הנמצאים באזור. קבוצות של תלמידים, קבוצות של תנועות נוער או גמלאים ופנסיונרים המגיעים לנתיבות לביקור. 

מחיר השכרת אוטובוס נתיבות

סוג הסעהמחיר מידע נוסף
אוטובוס לחתונה בנתיבותהחל מ 1200 ₪בהתאם למרחק
אוטובס הקפצה באזור 400 – 1200 ₪תלוי תאריכים וק״מ
אוטובוס יום טיול מנתיבותהחל מ 1800 ₪מוגבל עד 12 שעות.

מידיבוס בנתיבות

אצלנו בחברת הסעות גמבורג תוכלו למצוא שירותי מידיבוס בנתיבות והסביבה. לפני הכל – מה זה בכלל מידיבוס? למעשה, המידיבוסים שלנו הם רכבי הסעות בגודל בינוני. גודלם, הנמצא בין אוטובוס לבין מיניבוס, יענה על כל הצרכים שלכם. 

בזכות המידיבוסים שלנו בנתיבות, אתם תוכלו לקבל בדיוק את ההסעה המתאימה לכם. המידיבוסים שלנו מתאימים לכמות הנוסעים הספציפית שלכם. בנוסף, הם מאפשרים לכם חווית נסיעה מיוחדת ויוקרתית במיוחד. המידיבוסים שלנו בעלי מראה מרהיב, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית. 

יחד עם מראה זה, מגיעה הפונקציונליות של המידיבוסים שלנו. הם מאפשרים לכם לנסוע יחד כל הקבוצה שלכם מבלי להתפצל. הם מאפשרים לכם לנסוע בנוחות, במושבים מפנקים ומרווחים. כמו כן, המידיבוסים שלנו מבטיחים חוויה אינטימית בין הנוסעים ומאפשר להם להתגבש. 

יתרון נוסף של המידיבוסים שלנו הוא החסכון הכספי שהם מאפשרים. בהזמת המידיבוס, נחסך לכם הכסף הנוסף שהייתם משלמים על מושבים ריקים באוטובוס. בנוסף, נחסך לכם להזמין עוד מיניבוס לנוסעים הנוספים שלכם. לכן, בזכות המידיבוסים שלנו אתם משלמים בדיוק מה שצריך. 

הסעות מיניבוס בנתיבות

אנחנו מספקים שירותי הסעות מיניבוס בנתיבות וכן בכל אזור הדרום. לקבוצות בגודל בינוני שירות זה הינו הטוב ביותר. הסעות המיניבוס שלנו בנתיבות מתאימות בדיוק לכם, ויהפכו את הנסיעה שלכם לחלום. כל היתרונות הגלומים בהסעות מיניבוס יבואו לידי ביטוי. 

אז מה היתרונות של מיניבוסים בנתיבות? ראשית, המיניבוסים שלנו בגודל קומפקטי ונוח המשלב בין מראה קטן ויכולת נסיעה חלקה על הכביש. לבין נוחות מרבית לנוסעים ושמירה על מרחב אישי רב לכל אורך הדרך. 

שנית, המיניבוסים שלנו מספקים חוויה אקסקלוסיבית במיוחד לנוסעים. תחושת יוקרתיות ונוחות הגורמת לנסיעה לעבור בצורה חלקה ובמהירות. במהלך הנסיעה, הנוסעים במיניבוסים שלנו יכולים לשוחח ביניהם, לערוך משחקי גיבוש ולהנות.

שירות המיניבוסים שלנו בנתיבות מתאים לכל סוגי הקבוצות. לאחר שנים רבות של הסעות במיניבוסים שלנו, כבר הסענו את כל סוגי הקבוצות. אנחנו נדע לתת לכם מענה מדויק לצרכים השונים של כל אחד ואחד מכם. יחס זה הינו מרכיב משמעותי בהצלחה שלנו בהענקת שירות ההסעות הטוב ביותר בשבילכם. 

הסעות מיניבוס נתיבות מחיר

סוג הסעהמחירמידע נוסף
מיניבוס 10 מקומות בנתיבותהחל מ 150 ₪רכב 10 מקומות מפנק
הסעה ל 15 איש נתיבותהחל מ 200 ₪מיניבוס עד 15 נוסעים
מיניבוס 20 מקומותהחל מ 260 ש״חמיניבוס חדיש ומפואר
הסעה ל 30 איש300 – 1800 ₪הצעה מדוייקת תינתן בטלפון

הסעות בנתיבות טלפון

אם אתם מחפשים שירותי הסעות נתיבות, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לספר לכם את כל המידע הרלוונטי שאתם צריכים אודות שירותי הסעות מנתיבות אל יעדים שונים, הן בסביבה הקרובה והן יעדים מרוחקים, בצפון או במרכז הארץ.

כמו כן, אנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע על סוגי השירותים שאנחנו מעניקים, סוגי רכבי ההסעות שעומדים לרשותנו, הנהגים המועסקים אצלנו וכל דבר אחר שאתם זקוקים לו על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר מצידנו.

הסעות לנתיבות מירושלים

אחד הקווים הפופולאריים ביותר אצלנו, הוא קו הסעות לנתיבות מירושלים וכמובן בכיוון ההפוך. קו זה משרת משפחות, צעירים ומבוגרים, מקומות עבודה, קבוצות מטיילים ועוד. אנחנו מוציאים אוטובוסים ומיניבוסים, בהתאם לצורך ועל פי כמות הנוסעים.

השירות ניתן במהלך כל ימות השנה, בפרט הוא מיועד עבור מי שרוצה לבקר בחצרות של רבנים וקברי צדיקים, וכן עבור תושבי נתיבות אשר רוצים לבקר בכותל המערבי ובאתרים אחרים בירושלים. אנחנו גם מספקים שירות זה עבור בתי ספר ומוסדות חינוך אחרים.

מחיר הסעות לנתיבות מירושלים

סוג הסעהמחיר רק הלוךמחיר הלוך ושוב
רכב 10 מקומות מירושלים לנתיבות 800 – 1200 ₪1200 – 1800 ₪
מיניבוס 20 מקומות מירושלים לנתיבות 1000 – 1350 ₪1400 – 2000 ₪
מידיבוס 35 מקומות מירושלים לנתיבות 1400 – 1900 ₪1600 – 2200 ₪
אוטובוס 55 מקומות מירושלים לנתיבות 1500 – 2000 ₪ 1700 – 2350 ₪

מה השירות כולל ?

שירות הסעות נתיבות ירושלים ובכלל, שירותי הסעות נתיבות למקומות שונים בארץ, ניתן על ידנו בעזרת צוות נהגים מקצועי, אנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו את כל מה שהם צריכים על מנת שהנסיעה תעבור בצורה שלווה, נוחה ובטוחה, וכן על פי לוח הזמנים שנקבע מראש.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו וכן ליהנות מהצעות מחיר אטרקטיביות, זה הזמן לפנות אלינו ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. אנחנו כאן לרשותכם בכל עת, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

זמני נסיעה ומרחקים מנתיבות ליעדים שונים בארץ

יציאה מנתיבותזמן נסיעה מוערךמרחק בקילומטרים
נסיעה לבני ברקשעה עד שעה וחצי85 ק״מ
נתיבות לירושליםשעה וחצי – שעתיים105 ק״מ
הסעה נתיבות לקרית ספרכשעה וחצי102 ק״מ
נתיבות לצפת2:30 – 3 שעות 248 ק״מ

 

חשוב לשים לב ❤️ :

למידע נוסף ותיאום הסעה חייגו אלינו 9074* והמומחים שלנו ידעו לענות לכם על השאלות, להכווין וגם לייעץ. שתהיה נסיעה בטוחה ומהנה.

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top