הסעות לתערוכות

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לתערוכות

הסעות לתערוכות שנפתחות מידי תקופה במוזאונים, בגלריות, במרחבים פתוחים או סגורים . – הן מקור משיכה לכל חובבי האומנות. מלבד האנשים שאוהבים ז’אנר כזה או אחר: ישנן גם קבוצות מאורגנות אשר מגיעות לביקור בתערוכות מסוגים שונים.

החל מבני נוער או ילדים . עד לאנשים מבוגרים או קבוצות עובדים. ויש גם אנשים בגיל הזהב שפשוט אוהבים להגיע אל תערוכות ולהעשיר את יומם. על מנת שכל הקבוצות האלה וגם כדי שקבוצת חברים או בני משפחה יגיעו ליעד בכיף ובנוחות . חשוב לבחור חברת הסעות שמציעה שירות הסעות לתערוכות. 

אבל מדוע זה כדאי?

אם תבחרו הסעות לתערוכה עבור קבוצות גדולות או קטנות. תוכלו להקטין משמעותית תקלות או איחורים כמו גם טעויות בדרך וחיפוש חניה ברכבים פרטיים. בין היתר, ארגון הסעה עבור קבוצות חוסך זמן. חוסך כסף ומשאבים בעוד שחברות מקצועיות ידעו לבצע ניהול דינמי של ההסעה ולשפר את הדרך בה תגיעו למקום. נהגים מומחים מכירים את הדרכים האטרקטיביות ביותר באמצעותן אפשר להגיע אל היעד. כמו גם שחברה טובה תתאים את הנביסה אל הצרכים של הקבוצה כמו איסוף הנוסעים מיעדים נוחים ופיזור הנוסעים ביעדים נוחים. 

כיצד בוחרים חברת הסעות טובה?

אם אתם מחפשים נהגים מומחים וסדרנים שיוכלו לספק לכם את השירות הטוב ביותר. חשוב לשים לב למספר דגשים בבחירת החברה:

ניהול נכון ומדויק של זמני הנסיעה. ניהול נכון של איסוף והגעה לתערוכה ופיזור הנוסעים אחרי התערוכה בנקודות שונות אטרקטיביות – חשוב שהסדרנים והמומחים כמו גם הנהגים ידעו לנהל באופן נכון את זמני האיסוף הנסיעה והפיזור. ניסיון וותק של שנים כמו גם בחירה בנהגים שמכירים את האזור שבה מתקיימת התערוכה. בחירה זו יסייעו לכם לארגן נכון את הנסיעה לתערוכה. 

שמים את הבטחון מעל הכול – חשוב לבחור חברת הסעות ששמה בטיחות מעל הכול ועומדת בכל תקני הבטיחות של צי הרכבים. חשוב לוודא כי הנהגים מומחים וותיקים ועברו את כל הרענונים והמבדקים הדרושים כדי להסיע נוסעים בבטחה. בדקו כי הרכב בטוח ומאובזר וכי הרכב עבר בדיקות תקינות לפני יציאה אל הדרך. 

ביצוע השוואת מחירים בין חברות הסעות וארגונים המציעים צי רכב איכותי – בצעו השוואת מחירים בין מספר חברות הסעות המציעות שירותים עבור קבוצות שנוסעות לאירועי תרבות. בצעו השוואת מחירים ואל תתפשרו על איכות החברה והנהגים. 

שימו לב כי הרכבים מתאימים למספר הנוסעים שלכם ומציעים נוחות בזמן הנסיעה עם מושבים נוחים. רכב מאובזר וממוזג וכל מה שצריך עבור נסיעה בטוחה. 

אז אם אתם רוצים להוביל אנשים אל תערוכה מעניינת . ואם תרצוולעשות זאת בכיף ובביטחון – חשוב לבחור את המומחים בהסעת נוסעים ממקום למקום ומומחים בתחום תכנון נסיעה באופן הנכון והיעיל ביותר. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top