הסעות להצגות – ככה מארגנים נכון הגעת קבוצות להצגה או מופע

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות להצגות

הנה סוף סוף הגענו לרגע הזה שאפשר לצפות בהצגה טובה, לכן נזמין הסעות להצגות.  זאת לאחר משבר שפקד את עולם התרבות כולו. עולם התיאטרון יצא להפסקה ארוכה מידי בעקבות משבר קורונה, אבל כעת הוא חוזר: ובגדול! 

כעת, כשכל מוקדי הבידור והתרבות פתוחים לקהל הרחב – יוצאות קבוצות מאורגנות אל מגוון הצגות מעולות ומופעים מהממים, בזמן שמי שמארגן את הקבוצות צריך לדאוג בדרך כלל להסעות הלוך ושוב של קבוצות מכל סוגי האוכלוסייה. 

אם אתם זקוקים לשירות הסעות להצגות: חשוב שתדעו לארגן את המהלכים כמו שצריך. אז כיצד מזמינים שירות כזה ואיך דואגים שהוא יהיה טוב? הנה מספר טיפים טובים:

בחירת חברת הסעות טובה עבור הסעות להצגות

בתחילה וכדי להוציא לפועל את הנסיעה: חשוב לבחור חברת נסיעות מומלצת וטובה. חפשו חברות עם ניסיון וותק שיש להן מגוון רכבים ונהגים מומחים . נהגים שיכולים להוביל את הנוסעים שלכם אל ההצגה הלוך וחזור. חפשו המלצות על חברות טובות ושימו לב כי החברה שמה דגש על בטיחות ונסיעה נוחה תוך הגעה ליעד באמצעים הנכונים ביותר עם מסלולים יעילים. 

הסעות להצגות – ארגון שעות הגעה לתיאטרון ושעות חזרה

כאשר מגיעים להצגה בתיאטרון חשוב לדייק בזמנים ואף להגיע מוקדם יותר כדי לשבת במושבים ולקבל את הכרטיסים בקופה בעת הצורך. איחור להצגה הוא בלתי מתקבל בזמן שדלתות האולם נסגרות בדיוק בשעת תחילת ההצגה. לכן חשוב להתייעץ עם המומחים לגבי שעות האיסוף של כל המוזמנים כך שלא יהיה אפילו איחור קל. 

יש לחשב מסלולים בעזרת המומחים ולקחת מקדם זמן מספיק כך שלא יהיו איחורים או עיכובים. כמו כן חשוב לתכנן את הנסיעה גם על פי סוג האוכלוסייה. למשל קשישים או ילדים שעלולים להתעכב בעליה ובירידה בזמן העלייה והירידה מהרכב. 

בין היתר חשוב לתאם הגעה עם התיאטרון עצמו במידה ומגיעה למקום קבוצה גדולה של אנשים כך שגם אנשי התיאטרון יהיו ערוכים לקבלת קבוצה גדולה. 

איתור רכב נסיעות שמתאים לכל הנוסעים

חשוב לאתר רכב טוב וחדיש ולוודא כי חברת ההסעות מספקת אוטובוס/ מיניבוס או מידיבוס בעת הצורך. רכבים כאלה מתאימים להסעה של מספר רב יותר של נוסעים. רכבי הסעות אלו מכילים 6 מושבים או 8 מושבים . כמו גם 10 ו12 מושבים עד 20 מושבים ויותר. בחרו בעזרת אנשי המקצוע של חברת הנסיעות את כלי הרכב המתאים ביותר לכמות הנוסעים שמגיעים לתיאטרון. 

לסיכום, ערב או יום בתיאטרון יכולים להיות בלתי נשכחים והצגה טובה מספקת חוויה לכל החיים. כדי להגיע בבטיחות למקום ולחזור הבייתה בשלום – חשוב לבחור נהגים טובים וחברת הסעות מקצועית. כך תוכלו לספק למי שמגיע לתיאטרון את החוויה הכיפית והבטוחה ביותר.

חייגו עכשיו למומחים שלנו במספר 9074*, שתפו אותנו בצרכים שלכם . אנחנו נתאים עבורכם את ההסעה המושלמת במחירים הטובים ביותר בארץ!

או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top