הסעות לקריות

בשנים האחרונות הפך אזור הקריות לאחד ממרכזי האירועים הבולטים בארץ: הנוף לים, השטחים הפתוחים והמרחק הניכר מהמרכז אך בו־בזמן היותו של האזור נגיש מכל קצוות הארץ הם רק חלק מהגורמים שהביאו לכך. 

כיאה לאזור הרווי במרכזי אירועים עלה לאחרונה גם הביקוש להסעות מאורגנות לקריות, ועל אף שלא תמיד היה האזור מבוקש בקרב תיריים ובליינים, חברות הסעה שונות שדרגו את משאביהם וכיום מציעות הסעות מוזלות גם לשם. במידה וגם אתם מתכננים אירוע או טיול לעמק היפיפה תוכלו לקרוא כמה טיפים על ארגון ההסעה בקטע הבא.

מדוע מומלץ לארגן אירוע בקריות?

רגע לפני שאנחנו קופצים לדבר על הסעות לקריות מומלץ שתשמעו מעט על האזור. על קצה המזלג, הקריות הוא שמו של גוש ישובים בעמק זבולון ובו חיים כ-200 אלף תושבים. בין הישובים אשר נכללים תחת השם "קריות" נמצאים קריית אתא, קריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית ים, צפון מזרח מפרץ חיפה וישובים נוספים. 

אולי תשמחו לשמוע כי כמעט בכל אחד מהישובים שהזכרנו קיימים שטחים ואולמות המיועדים לאירועים קטנים או גדולים. כמו־כן מגוון הנופים שמציעה הקריות: מיערות סבוכים עד חופים ושטחי כורכר, יאפשרו לכם לבחור בנוף לאירוע המייצג בצורה מדויקת את טעמכם האישי.

 רגע לפני שאנחנו עוברים לדבר על ארגון ההסעה נציין עוד פרט קטן על הקריות שיסייע לכם בעבודת התחקיר המקדימה לאירוע: מכיוון שכל אחד ממרכיבי הקריות הוא ישוב בפני עצמו, עסקים שונים עשויים להזדהות "כיושבים בקריות", ולכן, בהתאם לפסקה הקודמת, הקפידו לברר את מיקומו המדויק של האולם או השטח בו אתם מעוניינים – רק ככה תבטיחו לעצמכם את הנוף המושלם. 

טיפים להזמנת הסעה

במידה ואתם אכן מארגנים אירוע רחוק כנראה תזדקקו לשירות הסעות – לכן שימו לב כי קיימים בתעשייה זו גם סיפורים טרגיים הקשורים להסעות מאורגנת. את הסיפורים הללו לרוב ניתן לגלות בעזרת מחקר אינטרני קצר על החברה בה אתם מעוניינים טרם ביצוע ההזמנה הסופית. כמו־כן מאותן סיבות מומלץ שתקראו מראש גם על הכשרתם של נהגי החברה.

טיפ נוסף, אשר נועד גם הוא להגן על בטיחות האורחים שלכם, הוא לשאול את נציגי החברה שאלות הנוגעות לטיב תחזוקת הרכבים – שימו לב כי במהלך שיחה זו עליכם לשאול שאלות ספציפיות על סוג הרכב בו תניידו את האורחים: מוניות גדולות למשל הן קלות לתחזוקה אך מנגד אינן מושכות תשומת לב על הכביש, ואוטובוסים אשר דומיננטי בגודלו על הכביש יקר לתחזוק.

טיפ אחרון אשר רלוונטי, בעיקר כאשר מתכננים הסעה לאירוע גדול או לחילופין למקום שאינו מרכזי כמו הקריות, הוא להגיע לשיחת ההזמנה כאשר מספר הנוסעים המשוער נגיש עבורכם. נרחיב על כך בעזרת דוגמא: אוטובוס לרוב מכיל עד 60 מקומות ישיבה ובמקרים בהם יש מעט יותר מ-60 אורחים לעיתים הזמנה של מיניבוס בנוסף לאוטובוס היא פתרון מדויק ומשתלם.

בחברת Rent a bus אפילו תוכלו לקבל ייעוץ ממוקד בנושא שעשוי לחסוך לכם הרבה כסף בתהליך בחירת הרכבים ונקודות האיסוף והעצירה. אם אתם כבר מוכנים לשיחת הייעוץ הראשונה תוכלו להתקשר ממש עכשיו למספר 9074* ונציגי החברה ישמחו לסייע לכם. תבלו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה