אין תחושה יותר כיפית מאשר תחושה של טיול – זה לא באמת משנה לאן אתם נוסעים. הנסיעה יכולה להיות קצרה למקום קרוב או נסיעה ארוכה למקום רחוק. בסוף כאשר נוסעים ביחד עם קבוצה גדולה של אנשים במיניבוס אחד, התחושה היא תחושה מהנה במיוחד. מה קורה אם אתם רוצים לנסוע ביחד עם קבוצה של 20 אנשים? פשוט מזמינים מיניבוס 20 מקומות. עם מיניבוס כזה תוכלו לנסוע ביחד עם האנשים הקרובים אליכם לכל מקום שתבחרו.

למה להזמין מיניבוס 20 נוסעים ולא מיניבוס 19 נוסעים?

יכול להיות שזה ישמע לכם שאין באמת הבדל בין מיניבוס המכיל 19 מקומות ישיבה לבין מיניבוס המכיל 20 מקומות ישיבה. אך במבחן התוצאה ניתן להגיד כי יש הבדל משמעותי ממספר סיבות. ראשית מחיר מיניבוס 20 מקומות גבוה בהשוואה למחיר של מיניבוס עם 19 מקומות. בנוסף המקום הנוסף הזה מאפשר לעוד נוסע לעלות להסעה, וזה יכול לפתור לא מעט בעיות שעלולות לצוץ. אם תשכירו מיניבוס 19 נוסעים, אחד מהנוסעים יצטרך פשוט לנסוע ברכב פרטי.

מה לוודא לפני שסוגרים מיניבוס 20 מקומות?

  • הדבר הראשון שאתם מוכרים לוודא זה כמובן מהי עלות מיניבוס 20 מקומות. לכל חברת הסעות יש את המחיר שלה, ולכן לא תוכלו לצאת מנקודת הנחה כי המחיר מתאים לכם. מוטב כי מראש תשריינו את ההסעה מהחברה שהמחיר שלה הוא הכי מתאים לכם.
  • מוטב כי מראש תוודאו שיש לכם בדיוק 20 נוסעים, אם יהיו יותר נוסעים יהיה עליכם לרכוש מידיבוס או אוטובוס. מיניבוסים יכולים להכיל עד 20 נוסעים, ולא תוכלו לעלות עוד נוסעים להסעה. ישנם כללים ברורים בהקשר של בטיחות הנוסעים בזמן נסיעה עירונית או בינעירונית.
  • ישנה המלצה אך לא חובה לסגור מראש את מסלול הנסיעה המתוכנן. חברה המציעה מיניבוס 20 נוסעים יכולה לייעץ לא מעט בהקשר של המסלול. החברה בוודאי מכירה את כל הפרמטרים הכי חשובים, ואת המסלולים שאותם אסור לכם לפספס בעד שום הון שבעולם.

איך תדעו איזה חברת הסעות כדאי לבחור?

יש לא מעט חברות המציעות מיניבוס 20 מקומות לכל נסיעה שאליה תרצו לנסוע. אך בפועל עליכם לבחור בחברה שיש לה המלצות חיוביות מלקוחות שונים. דמיינו לעצמכם מצב שבו תזמינו חברה ללא המלצות, במקרה כזה רב הנסתר על הגלוי. בנוסף תבחרו בחברה המעמידה לרשותכם מיניבוס במחיר שפוי. מחיר מיניבוס 20 מקומות עשוי להשתנות בין חברה אחת לבין חברה אחרת. כך שמוטב שתהיו עם היד על הדופק גם בהקשר הזה.

רוצים להזמין מיניבוס 20 מקומות? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL היא הכתובת עבורכם. החברה מעסיקה נהגים מיומנים ומנוסים אשר מתמחים במתן שירותי הסעות מתקדמים. לחברה יש צי רכבי מיניבוסים מפואר לנסיעות מכל סוג שהוא.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה