מה ההבדל בין באבל דן למונית גדולה?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מה ההבדל בין באבל דן למונית גדולה?
Home » מה ההבדל בין באבל דן למונית גדולה?

מה ההבדל בין באבל דן למונית גדולה? תושבי תל אביב או אחת מהערים במרכז? ככל הנראה יצא לכם לשמוע על שירות באבל דן. אך לפני שאתם בוחרים באפשרות הזאת מוטב כי תכירו את ההבדל בינה לבין הסעה פרטית. בעת החיפושים אחר מוניות גדולות בגוש דן עליכם לבחון את כל האפשרויות השונות. חווית הנסיעה חייבת להיות חוויה שלא תוכלו לשכוח אותה. זה לא משנה אם הנסיעה היא קצרה יחסית או שמא מדובר על נסיעה ארוכה ליעד מסוים.

מה ההבדל בין באבל דן למונית גדולה? הבדל מבחינת עלות הנסיעה

הפרמטר הראשון עליו צריך לשים את האצבע הוא כמובן הפרמטר של עלות הנסיעה. תוכלו למצוא לא מעט חברות המציעות הסעות מונית גדולה בזול. אך ברוב המכריע של המקרים הסעה עם באבל דן תעלה לכם פחות מאשר מונית גדולה אישית. גם כאן זה לא באמת משנה אם הנסיעה עצמה היא ארוכה או שמא נסיעה קצרה. העלות היא פרמטר שעליו אינכם יכולים להתפשר ועליו אינכם יכולים להתעלם. אך שווה לכם להבין מדוע העלויות שונות.

נקודות הורדה של הנוסעים

אחד מהחסרונות הכי משמעותיים של באבל דן הוא שאין לכם אפשרות לקבוע מהיכן לעלות והיכן לרדת. על פי הביקוש נקבעת נקודת העלייה להסעה ובהתאם לכך גם נקודת ההורדה מההסעה. לעיתים יהיה עליכם ללכת לא מעט ברגל על מנת להגיע להסעה. אולי אפילו תצטרכו להזמין מונית קטנה או כל פרמטר אחר כדי להגיע אל הנקודה הרצויה. מוניות גדולות בגוש דן תגיע לאסוף אתכם מכל נקודה שתבחרו, ותוריד אתכם בנקודה הרלוונטית.

מה ההבדל בין באבל דן למונית גדולה? הזמינות של ההסעה הרלוונטית

גם כאן החיסרון של באבל דן הוא מורגש בהשוואה לאפשרות של הסעות מונית גדולה בזול. הזמינות של באבל דן היא מוגבלת, וגם כאן מדובר על זמינות בהתאם לביקוש. המשמעות היא שלא תוכלו לקבל שירותי הסעות בכל זמן שאתם מעוניינים בו. מצד שני עם מונית גדולה תוכלו לדאוג לכך שהשירות יהיה בזמן שמתאים לכם. אתם תקבלו את השירות בדיוק ביום ובשעה שבה אתם רוצים את ההסעה. אין כאן דילמה ואין כאן אף מגבלה מהבחינה האישית שלכם.

מה ההבדל בין באבל דן למונית גדולה? חוויית הנסיעה עשויה להיות שונה

עם באבל דן אתם נוסעים ביחד עם עוד אנשים שאינכם מכירים ברוב המקרים. המטרה של החברה היא כמובן לעלות כמה שיותר נוסעים על מנת להרוויח יותר כסף. עם מוניות גדולות בגוש דן לא תצטרכו לשתף את הנסיעה שלכם ליעד כזה או אחר. הנסיעה שלכם תהיה נסיעה פרטית ביחד עם האנשים שנוסעים אתכם. זה יכול להיות ביחד עם חברים או מצד שני ביחד עם בני משפחה.

השתכנעתם כי מוטב לכם להזמין הסעות מונית גדולה בזול? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשמח להעניק לכם שירותי הסעות באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. 

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top