הסעות נכים מחיר: כמה עולה הסעת נכים?

הסעות נכים מחיר
Home » הסעות נכים מחיר: כמה עולה הסעת נכים?

הסעות נכים מחיר מתאימות ל אנשים עם מוגבלות כזאת או אחרת, צריכים הסעות מיוחדות אשר מתאימות להן. אנשים עם כיסא גלגלים צריכים כי ההסעה המגיעה לקחת אותם – תהיה עם מעלית שבאמצעותה הם יוכלו לעלות לרכב. ברגע שיש את האבזור הדרוש בתוך הרכב, ניתן להגיד כי גם אנשים עם מוגבלות יכולים לנסוע בבטחה. רוצים לדעת כמה עולה הסעת נכים? אנו ננסה לספק לכם את כל האינפורמציה הרצויה. כך שתוכלו להכין את עצמכם לקראת כל תרחיש.

האם הסעות נכים היא יותר יקרה מהסעה רגילה?

כאשר עושים השוואה בין מחיר הסעת נכים לבין מחיר של הסעות רגילות ניתן לראות הבדל. בכל זאת הסעת נכים דורשת יותר מאמץ מצידו של הנהג, כאשר הוא נדרש להיות עם יד על הדופק. זוהי הסיבה כי העלות עשויה להיות מעט יותר גבוהה. אך צריך להדגיש כי לא מדבור על הבדל כל כך משמעותי, זה לא הבדל שאמור לשנות את דעתכם. אין שום סיבה שתזמינו מראש הסעה המיועדת לנכים.

הסעות נכים מחיר ? מדוע לבחור דווקא בהסעות לנכים?

לפני שנעסוק בכל מה שקשור לשאלה – כמה עולה הסעת נכים? עליכם להבין כי הסעת נכים היא לא הסעה רגילה. מדובר על הסעה שיש בה מעלית לצורך עליה עם כיסא גלגלים. בנוסף המבנה של הרכב כולו מתאים בעיקר לאנשים עם מוגבלות כזאת או אחרת. ברכב כזה יכולים לנסוע 8-10 נוסעים סך הכל, לרוב לא ניתן לראות רכבי הסעות נכים גדולים במיוחד. אך כמובן שתוכלו לברר את הנושא הזה מראש עם החברה המספקת לכם את שירותי ההסעה.

עלות הסעות נכים – כמה זה עולה?

העלות של הסעת נכים מושפעת בהתאם ללא מעט פרמטרים שעליהם אנו נרחיב בהמשך. לרוב העלות אמורה לנוע בין 1000 ₪ לנסיעות קצרות עד 3500 ₪ לנסיעות מרוחקות. יש לכם את היכולת לקבל הצעת מחיר עוד לפני שתקבלו הצעה כזאת או אחרת.

  • מהו מרחק הנסיעה? מרחק הנסיעה הוא אחד מהפרמטרים המרכזיים המשפיעים על העלות של ההסעה. מחיר הסעת נכים נקבע בין היתר על פי מרחק הנסיעה שאותו הרכב נדרש לבצע. הסעות נכים מחיר
  • מתי תרצו להזמין את ההסעה? התקופה בשנה שבה תזמינו את ההסעה גם היא עשויה להשפיע על המחיר. יש תקופות שבהן הביקוש הוא גבוה, ולכן העלות הכספית גם היא עשויה לעלות בהתאם.
  • כמה נוסעים אמורים לנסוע? אומנם בהסעות נכים אי אפשר לעלות קבוצה גדולה של נוסעים בו זמנית. אך עלות הסעת נכים מושפעת מהעלות של הנוסעים כי כל אחד מהם דורש התייחסות באופן שונה.

צריכים להזמין הסעות נכים מסיבה כזאת או אחרת? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL מספקת את כל פתרונות ההסעה – בין היתר גם כל מה שצריך על מנת להסיע נכים ממקום למקום.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
Scroll to Top