הזמנת מונית גדולה לאירועים

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מונית גדולה לאירוע מחיר

כשחושבים על סיבת הזמנת מונית גדולה לאירועים , אנחנו, אנשי המקצוע לעולם לא את התעקשות המוזמנים להגחי בכוחות עצמם לאירועים. זאת כאשר אתם יכולים בקלות כה רבה להזמנת מונית גדולה לאירועים, כזו שתאפשר לכל החברים לשתות כמה שירצו, לבלות עד אור הבוקר וכל זה בלי לשלם סכום גבוה מדי.

להזמין מונית גדולה לאירועים זו אופציה כל כך פשוטה, במסגרתה אתם יכולים לאפשר לכל החברים לשקוע אחורה למושב בנוחות, בלי לנהוג עייפים, בלי להסתכן בנהיגה בשכרות, אתם יכולים לשמוע מוזיקה מצויינת תוך כדי ולצבור את האנרגיה הנדרשת כדי ‘לפרק את הרחבה’.

מה אתם צריכים לדעת על השירות רגע לפני שאתם לוקחים אחד כזה? שאלה מצוינת, בשביל זה אנחנו כאן.

מחיר הסעה לאירוע במונית גדולה?

מחיר הסעות במונית גדולה לאירוע מתחיל ב -250 ש״ח לנסיעה קצרה. תל אביב לנס ציונה למשל ( מחיר לכיוון ) . ויכול להגיע למחיר 1800 ש״ח עבור הסעות לחתונה בדרום הרחוק, או הסעות לאירועים בצפון.

כשאתם שואלים את השאלה הזו, חשוב לנו רגע להעמיד דברים על דיוקם ולדבר לרגע על מה שחשוב. ראשית, בהזמנת מונית גדולה לאירועים אתם למעשה לוקחים את אותה המונית כמה חברים ביחד. כך שבאופן טבעי המחיר של השירות יורד באופן חד משמעי.

שימו לב כי המחיר עבור שירות של מונית גדולה לאירועים משתנה ביחס לגודל המונית. שיכול לנוע בצורה חדה ממקרה אחד לשני, משך הנסיעה ושעות הנסיעה. אנחנו מצידנו יכולים להגיד כי נעשה כל מאמץ להתאים את השירות למסגרת התקציב המתאימה עבורכם.

הסעות זולות לאירועים במונית גדולה?

כאמור, חרטנו על דגלנו להעניק למי שיחפוץ בכך שירותים של מונית גדולה לאירועים במחירים אטרקטיביים. אנחנו מקפידים על פיתוח של עוד חבילות שירות נוספות שיאפשרו להעניק שירות במחיר המשתלם ביותר. לא רק בתחום המוניות אנו מספקים הסעות זולות לאירועים, אלא הכל סוגי הרכבים.

כמה זמן מראש צריך להזמין מונית גדולה לאירועים?

ההמלצה היא כמובן להזמין שירותים של מונית גדולה לאירועים זמן רב מראש ככל האפשר. זאת על מנת להבטיח כי תוכלו לקבל את השירותים אותם בקשתם לעצמכם בתאריך המדויק בו אתם צריכים אותם. המלצתנו להזמין את ההסעה לאירוע מוקדם וגם לציין כמובן מהיכן הייתם רוצים שזו תאסוף אתכם. לעיתים, יש פער בין הכתובת בה אתם מתגוררים ובין הנקודה הנוחה ביותר עבורכם ליציאה. כדי שנוכל להעניק שירות מעולה, אנחנו צריכים שתתנו לנו את הכלים כדי שנצליח להגיע אליכם הכי קרוב שאפשר.

האם מונית גדולה מתאימה להסעה לאירוע?

כמובן. לא רק שאתם יכולים ליהנות מסוגים שונים של מוניות בגדלים משתנים, כך שתוכלו להכניס גם את החברים ה- ‘סטלנים’ ששכחו להגיד שהם מגיעים. אלא תוכלו לנסוע בנוחות, בלי לשלם על הדלק ובלי לחפש חניה.

תם העידן בו אתם נוהגים עייפים, נמנעים מלהרים צ’ייסר עם כל החברים, זה הזמן שלכם ליהנות. אז היכונו להינות והכינו פלייליסט, ההסעה שלכם כבר מוכנה. 

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top