הסעות למפעלים מחיר: כמה עולה הסעות למפעלים?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות למפעלים
Home » הסעות למפעלים מחיר: כמה עולה הסעות למפעלים?

יש לכם עסק שמעסיק כמות גדולה של עובדים? זה יכול להיות מפעל או כל עסק מכל סוג שהוא. על מנת שתוכלו לדעת כי אתם נותנים לעובדים את כל הסיבות להיות מרוצים – עליכם לספק להם שירותי הסעות. שירותי הסעות לעובדים זה כבר לא רשות, בחלק מהמקרים פשוט מדובר על שדגרה. כמה עולה הסעות למפעלים? זה הזמן להבין מדוע הבחירה הזאת היא הבחירה הנכונה. הבחירה הנכונה אפילו כאשר מסתכלים על הרווחיות של העסק.

עלות הסעות למפעלים – כמה צריך לשלם?

מחיר הסעות למפעלים מושפע מלא מעט פרמטרים עליהם אנו כמובן נרחיב בהמשך. אך העלות הסופית תהיה כמה מאות שקלים בחודש על כל עובד. בסוף כאשר תרצו שכמות גדולה של עובדים תגיע בעת ובעונה אחת לעסק, זה יכול להקל עליכם מאוד. בטח אם כל העובדים מגיעים פחות או יותר מאותו אזור בארץ. תוכלו לדאוג כי כל העובדים יגיעו ביחד בהסעה ישירות אל המפעל או אל בית העסק.

מי צריך לשלם על הסעות למפעלים?

כאשר בוחנים כמה עולה הסעות למפעלים, עולה השאלה – מי אמור להיות אחראי על התשלום? אז התשובה היא שכל בעל עסק יכול לקבוע את המדיניות שלו. יש בעלי מפעלים שמחליטים לשלם על עלות ההסעה על מנת לרצות את העובדים. יש בעלי מפעלים שמחליטים כי את העלות של ההסעה יצטרכו לשלם העובדים. אך תדעו כי לא כל העובדים יסכימו לקחת על עצמם את התשלום הזה. כך שאתם צריכים להכין את עצמכם לכל תרחיש שעלול לקרות.

למה עדיף להזמין שירותי הסעות למפעלים?

יצא לכם לשמוע מהו מחיר הסעות למפעלים? כעת כל מה שנותר לכם לשמוע זה את היתרונות של האפשרות הזאת. הרי כל בעל עסק ירצה לדעת מדוע שווה לו להזמין מראש שירותי הסעות שיביאו את העובדים למפעל כל יום. לאפשרות הזאת כמו שאתם מתארים לעצמכם יש יתרונות רבים.

יתרונות השירות

  • כאשר יש שירותי הסעות מסודרים למפעל, זה עלול לדרבן עובדים להגיע לעבוד. הרי לא מעט עובדים המגיעים לעבוד במפעל הם כאלה שאין להם רכב – ולכן שירותי הסעות עובדים הכרחיים מאוד עבורם.
  • עלות הסעות יכולה להיות מאוד משתלמת עבור בעל המפעל. כאשר הוא לא יצטרך לשלם הסעות בתחבורה הציבורית, ובו בזמן התפוקה של המפעל תגדל באופן משמעותי.
  • בתור בעלי מפעל אתם בוודאי מתמודדים עם לא מעט איחורים של עובדים. כאשר תזמינו מראש שירותי הסעות תוכלו לדעת כי כל העובדים עומדים להגיע בזמן אל העבודה.

רוצים להזמין כבר עכשיו שירותי הסעות למפעלים? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשמח להביא את העובדים שלכם אל מקום העבודה – לא משנה היכן ממוקם המפעל ולא משנה באיזה אזור מתגוררים העובדים.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top