כמה מקומות יש במיניבוס מרצדס ספרינטר?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

המיניבוס מסוג זה מכיל 19 ועד 20 מקומות ישיבה. עומדים להזמין בקרוב שירותי הסעות ליעד כזה או אחר? מוטב כי תחפשו את רכב ההסעות האולטימטיבי שתוכלו להגיע איתו בקלות לכל מקום. אחד מרכבי ההסעות הבולטים ביותר הוא מרצדס ספרינטר שפופולארי מאוד אצל לא מעט חברות הסעות. היתרונות של מרצדס ידועים לכולם, מדובר על אחת מיצרניות הרכבים הגדולות והמוכרות ביותר בעולם. אז כמה מקומות יש אם תרצו להזמין מיניבוס מרצדס ספרינטר?

כמה מקומות יש במרצדס ספרינטר?

אולי במבט ראשון רכבי מרצדס ספרינטר יכולים להיראות מעט קטנים, אך בפועל נכנסים אליהם עשרות נוסעים. ברוב המקרים ניתן למצוא רכבי מרצדס ספרינטר עם 10-20 נוסעים סך הכל. אתם אלה שתוכלו לבחור את רכב ההסעות שהכי מתאים לכם. מה שבטוח הוא שאם תתייעצו עם חברת הסעות הרלוונטית תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה. לא תצטרכו לדעת כמה מקומות יש במרצדס ספרינטר כי החברה המנוסה תספק לכם את כל התשובות הרצויות עבורכם.

אם בסוף תחליטו לא לשכור מרצדס ספירנטר תמיד תוכלו לברר כמה אנשים נכנסים במיניבוס מדגם אחר.

כמה ציוד עם אנשים נכנס במרצדס ספרינטר?

גם מבחינת כמות ציוד לא אמור להיות לכם חשש מיוחד, הרי רכבי הסעות מיועדים על מנת להכיל בתוכם כמות ציוד גדולה. כמעט לכל טיול או נסיעה תרצו לקחת אתכם לא מעט ציוד, ולכן תרצו לקבל תשובות על השאלה הזאת. כמה ציוד עם אנשים נכנס במרצדס ספרינטר? זה משתנה בהתאם לסוג הרכב הספציפי שאותו תזמינו. אך לרוב כמות הנוסעים לא מושפעת בהתאם לכמות הציוד שאותו תרצו לקחת ביחד אתכם. ניתן למצוא את השילוב המתאים בין כמות הציוד לבין כמות הנוסעים.

איך בוחרים חברת הסעות מיניבוסים  במרצדס ספרינטר?

יש לא מעט חברות שונות שיציעו לכם שירותי הסעות עם מרצדס ספרינטר. החוכמה מבחינתכם תהיה לדעת איזה חברת הסעות הכי מתאימה לכם. אנו ננסה לספק לכם מספר טיפים חשובים שיכולים לעשות את ההבדל בין בחירה נכונה לבין בחירה לא נכונה.

  • הזמינו אך ורק חברת הסעות מנוסה, כזאת שתוכלו לסמוך עליה שתעמוד בכל ההתחייבות מראש. אל תזמינו חברת הסעות חדשה או כזאת שהמוניטין שלה נמצא תחת סימן שאלה גדול.
  • תבחרו חברת הסעות שהעלות הכספית של הנסיעה ביחד איתה תהיה רלוונטית עבורכם. לכל חברת הסעות יש עלויות שונות, מוטב כי תבחנו את הנושא הזה מראש על מנת למנוע אי נעימות.
  • הזמינות של החברה היא קריטית כדי שתוכלו לעשות בחירה נכונה. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם בוחרים חברת הסעות שלא תהיה רלוונטית ביום או בשעה שבו תצטרכו שירותי הסעות.

חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL היא חברת ההסעות שלכם בארץ! החברה מספקת שירותי הסעות מיניבוסים עם מרצדס ספרינטר ועם עוד מגוון רחב של רכבי הסעות שונים. בואו לבחור את רכב ההסעות שמתאים לכם – וביחד עם החברה המנוסה תגיעו לכל מקום שתרצו.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top