האם נהוג להשאיר טיפ לנהגי הסעות?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

כמה טיפ משאירים לנהגי הסעות? זוהי שאלה שבוודאי אתם שואלים את עצמכם. הרי לא תרצו להזמין שירותי הסעה, ולא להשאיר לנהג את הטיפ הדרוש. בסוף כאשר מקבלים שירות מאדם כזה או אחר, ישנה הסכמה כי הוא צריך לקבל טיפ. אך מה חשוב לדעת עוד לפני שמכניסים את היד אל תוך הכיס? אנו ננסה לעשות לכם סדר, כך שלא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם משלמים ביוקר. כי ביחד עם הטיפ תוכלו להסתכל על המצב בצורה שהיא מעט שונה.

מזמינים שירותי הסעות? הכינו את הטיפ

גם אם זוהי הפעם הראשונה שאתם שומעים את האפשרות הזאת, מוטב כי תבינו שישנו צורך לשלם טיפ על שירותי הסעות. לא משנה אם קיבלתם שירותי הסעות לטווח קצר או ארוך, יהיה עליכם להכין את הטיפ. כמה טיפ משאירים לנהג מיניבוס? אין קביעה מסוימת שתביא אתכם למסקנה כזאת או אחרת. לרוב נהוג לשלם 5-10 אחוז מהמחיר של השירות אותו קיבלתם. כמובן שאם המחיר היה יקר, תוכלו לשנות את הטיפ על פי שיקול הדעת שלכם.

האם חובה לשלם טיפ לנהגי הסעות?

אחרי שהבנתם כמה טיפ משאירים לנהג אוטובוס, ככל הנראה תרצו לדעת האם מדובר על משהו שהוא בגדר חובה. ברוב המכריע של המקרים תשלום הטיפ לנהגי הסעות נמצא בגדר רשות. המשמעות היא שאתם אלה שתחליטו כמה טיפ תרצו לשלם על השירות שאותו אתם מקבלים. אתם כמובן גם יכולים להחליט כי לא תרצו להשאיר טיפ לנהג. ההחלטה הסופית היא החלטה שלכם ביחד עם כל הנוסעים האחרים.

לא כל הנוסעים מוכרחים להשאיר טיפ

במאמר הבא הסברנו לכם כמה טיפ משאירים לנהג מונית גדולה או לכל נהג רכב הסעות אחר. אך אל תחשבו כי כל הנוסעים מוכרחים להשאיר טיפ על השירות שאותו הם קיבלו. יהיו נוסעים שהם מרוצים מהשירות ולכן הם רוצים לתת טיפ, ואחרים שלא יהיו מרוצים. בסוף כל נוסע יכול לעשות את הבחירה שאותה הוא רואה לנכון ובה הוא הכי מאמין.

תשכללו את הטיפ עם העלות הכוללת

על מנת שתוכלו להקל על עצמכם מוטב כי תשקללו את המחיר של הטיפ ביחד עם העלות של השירות כולו. כך תוכלו לדעת מראש איזה בחירה היא הנכונה והכי מתאימה לכם. ברגע שתעשו חישוב של השירות ביחד עם הטיפ, לא תמצאו את עצמכם במצב שבו תשלמו ביוקר. הרי יש לכם תקציב מוגבל שאותו לא תרצו לעבור, ולכן מוטב כי תוודאו את העלויות הצפויות ללא סימני שאלה.

הגעתם למסקנה כי הינכם מעוניינים להזמין הסעה ליעד מסוים? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL היא המנוסה ביותר. חברת הסעות המעמידה לרשותכם צי רכבים מתקדם שייקח אתכם לכל מקום שאליו תרצו להגיע

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top