מה ההבדל בין מונית גדולה למיניבוס?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

רגע לפני שאנו מתחילים לדבר על מה ההבדל בין מונית גדולה למיניבוס – עליכם להכיר את היתרונות. הסעה מאורגנת הפכה להיות דרך אידיאלית להגיע ממקום למקום עם קבוצה גדולה של אנשים. הסעות מונית גדולה או מיניבוס יאפשרו לכם להסיע קבוצה גדולה של אנשים שלא יכולים להיכנס ביחד לרכב פרטי. זה מה שהופך את האפשרות הזאת לאפשרות מובילה, כזאת שכמעט כולם בוחרים בה. אז מה ההבדל בין הסעות מיניבוס לבין מונית גדולה? זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים אותה. הגיע הזמן שתוכלו לקבל תשובה חד משמעית שלא משתמעת לשתי פנים.

ההבדל בגודל בין הסעות מונית גדולה למיניבוס

ההבדל המרכזי הוא ההבדל בגודל של רכב ההסעות. מונית גדולה תהיה יותר קטנה בהשוואה למיניבוס. המשמעות היא שיהיה קשה לשנע מיניבוס בתוך רחובות צרים או צפופים. מצד שני המונית הגדולה יכולה לנסוע באזורים צפופים בצורה חופשית יותר ועם מינימום של הגבלות. זה אחד מהפרמטרים הכי משמעותיים שאליהם תשימו לב. הרי כל מי שיבחין במיניבוס או במונית גדולה מבחוץ ישים לב להבדל בגודל בין שניהם.

כמות הנוסעים במונית גדולה בהשוואה למיניבוס

מכיוון שהגודל של כלי הרכב שונה, כמובן שמכאן אנו מבינים כי ניתן להסיע כמות שונה של נוסעים. במונית גדולה ניתן להסיע ברוב המקרים עד 12 נוסעים בסך הכל. מצד שני עם הסעות מיניבוס ניתן להסיע בו זמנית קרוב ל-20 נוסעים ביחד. המשמעות היא שאת כלי הרכב תצטרכו לבחור על פי כמות הנוסעים שעומדים לנסוע ביחד אתכם. לא תמיד תהיה לכם את האפשרות לבין בין הסעות מונית גדולה לבין מיניבוס. לעיתים המצב הוא זה שיכתיב עבורכם את המציאות.

מקום האחסון בהסעה שאותה תבחרו

לרוב הסעה גדולה נועדה על מנת לאפשר לנסוע לטיולים או לחופשות שונות. זוהי הסיבה כי ללא מעט אנשים מקום האחסון בהסעה הוא קריטי. אם תרצו להביא אתכם כמות גדולה של ציוד יהיה עליכם לבחור באפשרות של הסעה עם מיניבוס על פני הסעות מונית גדולה. במיניבוס יש תא מטען גדול במיוחד כזה שתוכלו לאחסן בו לא מעט ציוד שתיקחו ביחד אתכם. גם במונית גדולה תוכלו לאחסן ציוד, אך בכמות נמוכה בהרבה בהשוואה לכמות הציוד שנכנס במיניבוס.

אז מה עדיף לבחור?

מכיוון שהבחירה הסופית היא לא בחירה של מה בכך, מוטב כי תתייעצו עם חברת הסעות מנוסה. חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשמח לסייע לכם לעשות את הבחירה המתאימה לכם. כמו שכבר הבנתם לא תמיד תהיה לכם את אפשרות הבחירה בין שתי האפשרויות הללו. בסוף יש אפשרות אחת שהיא תמיד האפשרות המובילה, זאת שתהפוך את הנסיעה לאידיאלית יותר. לא בכל יום אתם נוסעים בהסעה, אז לפחות תבחרו את רכב ההסעות המתאים. 

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top