הסעות ביבנה

אחד השירותים החשובים ביותר שחברות הסעות מספקות, הוא שירות הסעות ביבנה לעובדים במקומות עבודה שונים. אנחנו יכולים למצוא שירות זה בלא מעט יישובים, לא מעט אזורים בארץ. כך למשל, אפשר למצוא שירות הסעות לעובדים ביבנה וכן מחוץ לעיר אליה.

שירות הסעות ביבנה עבור עובדים נעשה במסגרת מפעלים ומוסדות שונים. שירות הסעות ליבנה נעשה מיישובים שונים בסביבה. כל זאת על מנת לאפשר לעובדים שמקום העבודה שלהם נמצא בעיר, להגיע אליה בצורה פשוטה ונוחה מדי בוקר וכן בשביל שיוכלו לחזור הביתה, מדי ערב, בהסעה מאורגנת.

הסעות ביבנה : מדוע משתלם יותר לנסוע עם גמבורג הסעות RENT A BUS?

שירות הסעות ביבנה או אל יבנה, יכול להיות מאוד משתלם הן למעסיקים והן לעובדים. מבחינת המעסיקים, הרי שהשירות מאפשר להם להעניק לעובדים שלהם תנאי בסיסי, אשר משתלם גם מבחינת יכולות לייצר תפוקה טובה יותר. במקום שהעובדים יגיעו עייפים מנהיגה, או במקום שיתעכבו ויאחרו, הרי שכולם מגיעים ביחד בשירות הסעות מאורגן.

עבור העובדים זה משתלם, מאחר וכך נחסך מהם הצורך לנהוג לעבודה. בין אם זה ברכב פרטי או להשתמש בתחבורה ציבורית. זה יכול לחסוך מהם לא מעט זמן, טרחה, אי נוחות, ואפילו עלויות שונות. לכן שירות הסעות מאורגנות לעובדים, הוא פתרון משתלם לשני הצדדים.

כיצד מבצעים אותו בצורה נכונה?

בשביל לספק שירות הסעות  בצורה טובה, חשוב להגדיר מה בדיוק צריך, מה מחפשים ומה רוצים לספק לעובדים. אפשר לספק להם שירות הסעות ביבנה מיניבוס ממקומות שונים. נקודות איסוף שיאפשרו לעובדים מאזורים שונים בעיר להשתמש בשירות. כמו כן, אפשר לקבוע נקודת איסוף אחת לכל העובדים, זאת בתנאי שלכולם תהיה אפשרות להגיע אליה.

מלבד שימוש במיניבוס, אפשר כמובן להשתמש גם באוטובוסים. במידה ומדובר בכמות עובדים גדולה יותר שמשתמשת בשירות זה. במקרים מסוימים, כמו למשל טיולים או הסעות לאירועים של העסק, סביר להניח שיהיה צורך להשכיר רכב הסעות גדול, על מנת שכל העובדים יוכלו לנסוע ביחד.

לאילו מקומות עבודה זה יכול להתאים?

באופן עקרוני, לא כל מקום עבודה ביבנה או בכלל, ישתמש בשירות הסעות מאורגנות. בדרך כלל יהיה זה שירות אשר יסופק לעובדים במפעלים. גם חברות גדולות, מוסדות ציבוריים וכן במקומות הפעילים בשעות לא רגילות. למשל, מקומות עבודה הפעילים בשעות הלילה. אז יהיה הרבה יותר נכון לספק שירות הסעות לעובדים באופן מאורגן.

כל בעל עסק, בעל חברה, צריך לבחון את הצרכים של העובדים שלו . רק לאחר מכן עליו להחליט לפני כן האם זה הכרחי עבורם או שמא יש פתרונות אחרים שיכולים לעזור להם. במקרים רבים, מבחינה כלכלית ומבחינה מעשית, ישתלם יותר לספק שירות הסעות מאורגנות מאשר שירות אחר.

אם אתם מחפשים שירות הסעות ביבנה טלפון הגעתם בדיוק למקום הנכון! חייגו עכשיו לצוות של RENT A BUS במספר הטלפון 9074* ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם. בלי כל קשרנשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. הצעה עבור שירותי הסעות לעובדים לכל צורך.

מחירון הסעות ביבנה לשנת 2021 – 2022 – כמה עולה הסעה ביבנה ?

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת

האותיות הקטנות:

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים להשכרת אוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

מחפשים חברת הסעות מקצועית ומנוסה לאירועים? התקשרו עוד היום לגמבורג הסעות rent a bus וקבלו הצעת מחיר.

זמינים 24/7 בטלפון – *9074

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה