איך להימנע מבחילה בזמן נסיעה?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
איך להימנע מבחילה בזמן נסיעה

הרבה שואלים איך להימנע מבחילה בזמן נסיעה ? אם בכל פעם שאתם יוצאים לנסיעה חל חשש מבחילה או מ’מחלת ים’ הידועה כמצב של הקאות והרגשה לא טובה בזמן נסיעה – חשוב שתדעו כיצד אפשר לשפר את המצב ולמנוע בחילה בזמן נסיעה. ילדים ומבוגרים, קשישים ופעוטות, ואפילו בעלי חיים! יכולים לסבול מבחילות בנסיעה. זה יכול להיות בנסיעה ברכב המשפחתי או באוטובוס כמו גם בזמן טיול במיניבוס או נסיעה בהסעה לבית הספר. מי שסובל מבחילות כאלה סובל מאד וחושש בכל פעם שהוא צריך לצאת לדרך. אבל כיצד נמנעים?

בחירת חברה הסעות טובה – לעיתים בחילות בזמן נסיעה קורות בעת נסיעה לבית הספר או בטיול שנתי אליו יוצאים הילדים שלנו. במקרים כאלה הילדים לא נהנים מהטיול משום שהאוטובוס מטלטל או שהנהג נוהג מהר מידי ויש לא מעט סיבות לבעיה. בשל כך חשוב  לבדוק לפני הטיול אם איזה חברת הסעות הילדים שלכם נוסעים. בדקו עם המוסד הלימודי האם החברה מעסיקה נהגים מיומנים והאם הרכבים חדשים ומצוידים במושבים נוחים ובולמי זעזועים. כל האלמנטים האלה קשורים למהלך הנסיעה ויכולים להשפיע על מי שנוסע ברכב: לטובה או לרעה. 

נסיעה שקטה במסלולים נכונים – אם אתם מזמינים מונית גדולה לשדה התעופה או אם אתם יוצאים לאירוע חברה – חשוב שהנסיעה תהיה חלקה ויעילה תוך בחירת של הנהג במסלולים קצרים יותר מן הרגיל. חברת נסיעות טובה תספק את הדרך הקצרה ביותר ליעד כך שאתם או הילדים שלכם תסבלו פחות מבחילות בזמן נסיעה. 

”לימון מוסיף המון” – אחד הפירות הידועים בסיוע למצבים של בחילות הוא לימון. קחו לנסיעות חצי לימון טרי ובכול פעם שאתם נתקפים בחילה מצצו מעט מהלימון. אם תרצו תוכלו להכין מים טריים עם לימון סחוט אותם אפשר ללגום בזמן נסיעה כדי להקל על בחילות. 

אוכלים פחות – לפני נסיעה לכל יעד כדאי לא להעמיס מזון כבד על הקיבה. נסו לא לאכול אוכל שומני או מתוק מידי כדי למנוע בחילות. הסתפקו במנת אוכל קטנה כמו יוגורט או צנים עם מממרח שאינו כבד כדי להקל על הקיבה בזמן נסיעה. 

תרופות נגד בחילה – במידה ואתם יוצאים אל נסיעה ארוכה כדאי לבחור כדורים טבעיים נגד בחילות. כיום בכל בית מרחקת אפשר למצוא תמציות טבעיות מרגיעות בחילות או כדורים טבעיים לפתרון הרגשת הבחילה. אם המצב חמור יותר פנו אל רופא המשפחה לקבלת מרשם לתרופות נגד בחילות. 

לסיכום, נסיעה רכה יותר ומקצועית עם כמה שפחות זעזועים בכביש בלימות ועצירות פתע וטלטולים יכולים להקל מאד על בחילות בנסיעה. אם אתם מזמינים הסעה או אוטובוס וודאו כי חברת הנסיעות עושה את הכול כדי להסיע אתכם בנוחות ממקום למקום.

מתעניינים בשירותי הסעות לחתונה ?נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה על שירות הסעות לחתונה? חייגו עכשיו *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top