הסעות לברית – איך מארגנים אותן וכיצד בוחרים את חברת ההסעות הטובה ביותר?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
אוטובוס 60 מקומות

אחד השמחות הכיפיות ביותר במשפחה הן לידת תינוק. כשנולד תינוק חדש כולנו שמחים ורוצים לחגוג עם ההורים הטריים את הולדת ילדם. בישראל מתקיימות לא מעט בריתות חלקן באולמות אירועים או במרחבים המתאימים לאירועים וחלקן בביתם של בעלי השמחה. 

אם אתם רוצים לארגן ברית ואתם רוצים שכל האנשים האהובים והקרובים אליכם מכול מקום הארץ: יתכן כי שירותי הסעות לברית יתאים לכם. שירות כזה מאפשר להסיע אנשים מרחוק או להסיע אנשים שאין להם רכבים אל המקום בו אתם עורכים את האירוע. בכך ניתן לספק הגעה למקום בצורה קלה ללא צורך במכוניות פרטיות או בתחבורה ציבורית ובטח שללא צורך למצוא חנייה ליד האזור בו אתם חוגגים את האירוע. 

אבל כיצד מתכננים ומזמינים הסעות לברית?

בתחילה חשוב למצוא חברת הסעות טובה שתוכל לעזור לכם בתכנון לוחות הזמנים: מומחים שעוסקים בתחום ידעו בדיוק איך לתזמן את הנסיעה לאירוע לפי האזורים בהם אתם רוצים לאסוף את המוזמנים שלכם ולפי המקום בו אתם חוגגים את האירוע. 

תכננו את זמני הנסיעות גם על פי פקקים שעלולים להתרחש בכבישים וגם לפי אירועים גדולים כמו משחקי כדורגל או מצעד מסוים, זאת כדי שאף אחד לא יאחר לאירוע שלכם. 

ארגנו רשימת אורחים שזקוקים להסעה

כעת חשוב לבדוק מי מגיע לאירוע ולמי יכולה להיות בעיה עם הגעה באופן עצמאי. לעיתים יש קשישים שרוצים להגיע, אך אין להם איך לעשות זאת. במקרה כזה חשוב להוציא שירות הסעות מרוכז גם לאותם קשישים, או לבני נוער, כמו גם אנשים שאין להם מכוניות פרטיות, ולכל מי שרוצה להגיע אבל אין לו אמצעי תחבורה ראוי.

ריכוזיות 

חשוב לנסות למרכז את האנשים שגרים קרוב בנקודה אחת באזור המגורים שלהם או באזור העבודה ולהסיע כמה שיותר אנשים מנקודה אחת לנקודה שנייה. 

התאמת רכב הסעות לברית

לבסוף יש לבצע התאמה של רכב מתאים מול משרד הנסיעות שאתם בוחרים שישרת אתכם ביום האירוע. רכבים מתאימים כמו מיניבוס, אוטובוס, מידיבוס, מונית גדולה או שאר כלי רכב צריכים להתאים לכמות הנוסעים שלכם ולהציע מושבים לכל אחד מהם. 

בחירת חברת הסעות טובה לברית

כשאתם בוחרים חברת הסעות שימו לב כי היא חברה מוצלחת שיכולה לבצע עבורכם את ההתאמה והתכנון הטובים ביותר. חשוב שמומחים של החברה ידעו להתאים לכם את הרכב הנכון עבור מספר האנשים שזקוקים להסעה ובד בבד להציע שירותים נוספים שייסעו לכם לבצע ארגון נכון יותר של העניינים מבחינה לוגיסטית.

בחרו חברה שיש בה נהגים מנוסים, רכבים חדשים וכזאת שפועלת בשיא הבטיחות תחת כל התקנים המחמירים ביותר. שימו לב שהרכבים מאובזרים נקיים ונוחים והזמינו את האורחים שלכם לברית בצורה כיפית ומאורגנת.

נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top