הסעות לבריתה – איך מארגנים את ההסעה כך שכול האורחים שלכם יגיעו לאירוע החשוב והיקר לכם מכול?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

שירות הסעות לבריתה מתרחש כאשר ילדה חדשה וקטנה מצטרפת למשפחה אין שמחה יותר גדולה מכך! כולם מאושרים שנסיכה חמודה הולכת להאיר את הבית באור המיוחד ובצחוקה המתגלגל, וכעת כשהיא ממש קטנה אתם בוודאי מתחילים לתכנן בריתה. 

בריתה הוא אירוע אשר חגגים כמעט באופן אוטומטי עם היוולד ילדה, בשל הצורך לברך את כניסת הילדה החדשה למשפחה ולעולם. באירוע כולם יכולים ולהנות מכל האושר שתינוקת חדשה  מביא עמה. חגיגת ברית היא קלילה יותר מברית שמבצעים עבור בנים, אבל היא עדיין חשובה וחיונית לכך שכל המשפחה תיפגש יחד, תאכל משהו טעים ותהנה ממפגש משמח כל כך. 

אבל מה קורה אם אנשים שאין הם יכולים להגיע באופן עצמאי לאירוע שלכם? מה קורה עם מי שאין לו רכב או עם בני משפחה שגרים באזור מרוחק וקשה להם לבצע נהיגה ארוכה או להגיע בתחבורה ציבורית אל מקום האירוע? 

במקרים כאלו כדאי להיעזר בשירות הסעות שיספק לכם ביום הבריתה שינוע של כל האורחים מכל קצוות הארץ אל כול מקום אפשרי. השירות ידאג לכם בכדי שכל מי שאתם רוצים לחגוג איתכם יגיע. 

אז כיצד מתכננים הסעות לבריתה? 

תכנון כזה חייב להיעשות על פי כמה אלמנטים חשובים כגון: מיקום האורחים שלכם והמקום שבו נהג הסעות יאסוף אותם, כמו גם תכנון נכון של זמני הגעה, שעות הגעה וזיהוי מוקדים בהם יכול להיות עומס תנועה או פקק. יש לאימוד כמות הנוסעים ולבצע התאמת הרכבים לכמות הנוסעים ולבצע שאר תכנונים וארגונים שצריך להביא בחשבון. 

חברת הסעות טובה תספק הסעות לבריתה בצורה שניתן יהיה לתכנן טוב יותר את ההגעה של האורחים לאירוע שלכם. נהגים טובים וחברות נסיעות מצוינות יעזרו לכם להבין מה הם לוחות הזמנים להסעה, הם יעזרו לכם להתאים את הרכבים הנכונים ביותר והנוחים ביותר עבור האורחים שלכם ומספר המוזמנים שצריך לעלות להסעה. 

משרד הסעות אמין  יסייע לתכנן את הנסיעה כך שהאורחים לא יתקעו זמן רב בפקקים. כמו כן תתבצע התאמה של רכב חדיש ומאובזר שיספק לאורחים שלכם מקסימום נוחות בזמן שהם נוסעים אל האירוע שלכם. 

בין היתר חשוב לבצע השוואת מחירים בין חברות נסיעות ולבדוק איזו חברה יכולה להציע רכבים חדשים וטובים ולספק נהג מקצועי ומיומן. חשוב לבחור חברה המציעה עמידה בכל תקני הבטיחות כדי להבטיח את השמחה שלכם.

חפשו אחר חברה טובה ועשו זאת כמה שיותר מוקדם לפני יום הברית כך שתוכלו לדעת שהאורחים שלכם מגיעים בצורה בטוחה ויעילה ורעננה אל השמחה שאתם מתכננים.  בהצלחה!

גמבורג הסעות – חיים ונושמים הסעות כבר למעלה מ – 70 שנה, ישמחו להעניק לכם את השירות הזה 24/7 ולכל יעד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top