הסעות לפסטיבלים – להנות ללא כאבי ראש

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לפסטיבלים

רוצים לנסוע לפסטיבל מסוים? אין שום סיבה שתעלו על ההגה ותנהגו את כל הדרך הארוכה. יש חברה מקצועית המספקת שירותי הסעות מקצועיים שיורידו מכם את המעמסה מהכתפיים. הסעה לפסטיבלים היא חיונית מלא מעט סיבות, אנו נציג בפניכם את הסיבות הכי שכיחות. סיבות שלא ישאירו לכם אף מקום לספק – כדאי לכם להשאיר את הרכב הפרטי בבית. אם עד לא מזמן שירותי הסעות לפסטיבלים היו פחות שכיחים, כיום מדובר על אחד מהשירותים הכי מבוקשים שיש.

לנסוע בקלות לפסטיבלים בכל מקום בארץ

עם הסעות תוכלו להגיע לכל מקום שבו מתקיים פסטיבל. לא משנה אם הפסטיבל עצמו מתקיים בצפון או בדרום, אתם תוכלו להגיע אליו בקלות. זה מה שגורם לאפשרות של שירותי הסעות להיות אפשרות כל כך מבוקשת. אתם לא תמצאו את עצמכם מתבאסים מהמיקום של הפסטיבל – כי אתם לא תצטרכו לנהוג. יהיה נהג מנוסה מטעם חברת הסעות שייקח אתכם לכל מקום שאליו תרצו להגיע.

להגיע לפסטיבלים גם בקבוצות גדולות בעזרת שירותי הסעות !

רוצים לנסוע לפסטיבל ביחד עם החברים או בני המשפחה? אין שום בעיה, מי אמר שאתם לא יכולים לעשות זאת? חברת הסעות גמבורג לפסטיבלים מעמידה לרשותכם מבחר ענק של רכבים בגדלים שונים. כל אחד יכול לבחור את הרכב שמתאים לכמות האנשים המעוניינת להגיע לפסטיבל. מהיום נסיעה לפסטיבלים עם קבוצה גדולה של אנשים זה משהו שהוא בגדר אפשרי. אף אחד לא צריך להוציא את הרכב הפרטי, יש הסעה לפסטיבלים שיכולה לקחת עשרות אנשים בו זמנית.

תוכלו להגיע לפסטיבל בדיוק בזמן

תמיד אתם מאחרים להתחלה של הפסטיבל? עם חברת הסעות לפסטיבלים תוכלו לוודא כי זה פשוט לא יקרה. חברה מנוסה שמקפידה להגיע בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעים מראש. החברה היא זאת שתהיה אחראית לכך שאתם תגיעו לפסטיבל עצמו בדיוק בזמן. כי אף אחד לא רוצה לפספס את החלקים הכי שווים של הפסטיבל – גם אתם בוודאי לא תרצו לפספס. הזמינו עוד היום שירותי הסעות לפסטיבלים בהתאמה אישית אליכם.

הסעות לפסטיבלים יחסכו לכם כסף

האם בדקתם כמה אתם צריכים לשלם אם תחליטו להוציא את הרכב לפסטיבל? לעיתים זוהי הסיבה שתעדיפו בגללה להישאר בבית ולא ללכת לפסטיבל. מהיום אתם לא צריכים לקרוע את הכיס, אך אתם גם לא צריכים לפספס את הפסטיבל הבא. עם הסעה לפסטיבלים תוכלו להגיע בדיוק בזמן, ובמחיר יחסית נמוך. כאשר המחיר מתחלק בין כל הנוסעים ברכב, תוכלו להגיע למצב שבו כל נוסע משלם כמה עשרות שקלים בלבד.

מחפשים שירותי הסעות לפסטיבלים? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תספק לכם את הפתרון המושלם. החברה מתמחה במתן שירותי הסעות מכל הסוגים, בין היתר גם לפסטיבלים המתקיימים בכל מיני מקומות שונים בארץ.

חייגו עכשיו *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top