מוניות גדולות בישראל

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מוניות גדולות

אם אתם שוקלים להזמין שירותי הסעות בארץ בטח חשבתם על מוניות גדולות בישראל , ולכן מוטב כי תכירו את רכבי ההסעות השונים. לכל חברת הסעות יש סוגים שונים של רכבים שבהם היא מספקת שירותי הסעות. המוניות הגדולות הפכו להיות לבחירה האידיאלית עבור קבוצות קטנות יחסית. קבוצות קטנות שלא ניתן להסיע אותן ברכב אחד, ולכן האפשרות הזאת היא האפשרות המועדפת. אילו סוגי מוניות גדולות בישראל קיימות כיום?

מונית גדולה פורד טרנזיט

מונית גדולה פורד טרנזיט הפכה להיות מאוד שכיחה אצל לא מעט חברות. יש כאלה שנוטים לחשוב כי הרכב הזה הוא בכלל מיניבוס. אך בהגדרה מדובר על מונית גדולה שיכולה להסיע כמות לא מבוטלת של נוסעים. לרוב ניתן לעלות לרכב בין 8-15 נוסעים בעת ובעונה אחת. כמובן שיש סוגים שונים של מונית גדולה פורד טרנזיט, ולכן חובה עליכם לבחור את הרכב שמתאים לכם. הרכב שיאפשר לכם להנות מנסיעה אידיאלית לכל מקום שתבחרו.

מונית גדולה מרצדס ספרינטר

עוד מונית גדולה שעליה אפשר לדבר היא מונית גדולה מרצדס ספרינטר. הרכב הזה הוא מאוד מפואר, זוהי הסיבה שהוא גם מאוד פופולרי. אנשים שונים שרוצים לנסוע ביחד עם קבוצה קטנה או בינונית יכולים להשכיר את הרכב הזה. ניתן לבצע את ההשכרה ביחד עם נהג או ללא נהג. הבחירה היא אך ורק שלכם, ואתם יכולים לעשות את הבחירה שתרגישו איתה הכי שלמים. בסוף המטרה היא שתוכלו להגיע לכל מקום שאליו תחפצו. לא משנה אם הוא נמצא קרוב או שמא הוא נמצא רחוק.

מוניות גדולות בישראל – אז מה ההבדלים ביניהן?

אחרי ששמעתם על המוניות השונות הקיימות בשוק, כעת הגיע הזמן לשים את האצבע על ההבדלים בניהן. מוטב כי תכירו את ההבדלים על מנת שתוכלו לעשות בחירה שמתאימה לכם. הרי עד שאתם בוחרים שירותי הסעה, רצוי כי הרכב יהיה כזה שיתאים לכם.

  • ההבדל העיקרי הוא כמובן שיצרניות של הרכבים. מונית גדולה פורד טרנזיט היא פחות מפוארת אך יותר ותיקה. מרצדס ספרינטר היא מאוד מפוארת אך הדגם הספציפי הזה הוא פחות ותיק.
  • הבדל נוסף בא לידיי ביטוי בחוויית הנסיעה. נדגיש כי הנסיעה בכל אחת מהאפשרויות הללו היא אידיאלית. אך מונית גדולה מרצדס ספרינטר יכולה להביא איתה חוויית נסיעה מהנה קצת יותר.
  • הגודל של המוניות הוא יחסית זהה, אך יהיה עליכם להתאים את המונית הגדולה מראש. כאשר אתם שואלים מה ההבדלים ביניהן מוטב כי תכירו גם את ההבדלים השונים מבחינת הגודל של המונית.

חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL מתמחה במתן שירותי הסעות עם מוניות גדולות. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של מוניות על מנת לבצע התאמה מלאה. כל לקוח יכול להנות משירותי הסעות מתקדמים לכל מקום בארץ עם מונית גדולה בהתאמה אישית.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top