מה גודל תא במטען במיניבוס?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מה גודל תא המטען במיניבוס
Home » מה גודל תא במטען במיניבוס?

מה גודל תא במטען במיניבוס? נפח תא המטען במיניבוס יהיב לרוב 11 מ״ק.

זה בעצם אומר שבמיניבוס של 20 מקומות ניתן יהיה לנסוע 16 נוסעים + ציוד .

הסעות מיניבוסים לטיולים יכולות לאפשר לכם לצאת ביחד עם קבוצה של אנשים לכל מקום בארץ. המיניבוסים מגיעים על מנת לאפשר גם לקבוצות קטנות לצאת בעת ובעונה אחת. המיניבוס חוסך לאותן קבוצות את הצורך להוציא את הרכב הפרטי מן הבית. לא תמיד זה יהיה פשוט לעשות נסיעות ארוכות עם רכב פרטי, לעיתים המשימה הזאת עלולה להיות מורכבת במיוחד. זוהי הסיבה המרכזית שבגינה לא מעט נוסעים מעדיפים לנסוע לטיולים עם מיניבוסים. אך כמה אנשים ניתן לנסוע במיניבוס עם ציוד? זוהי בוודאי שאלה שמעסיקה אתכם.

המיניבוס מותאם לכמות הנוסעים שעליו

לפני שנענה על השאלה – כמה אנשים ניתן לנסוע במיניבוס עם ציוד? מה גודל תא במטען במיניבוס? עליכם לזכור כי המיניבוס מותאם לכמות הנוסעים שנמצאת עליו. המשמעות היא שעל פי הכמות של הנוסעים נקבע הגודל של המיניבוס שיסופק לכם. ככל שיהיו יותר אנשים, כך מן הסתם תצטרכו מיניבוס מרווח וגדול יותר. זוהי הסיבה שבגינה תוכלו למצוא היצע מאוד רחב של מיניבוסים בגדלים שונים. כל חברה עושה את ההתאמות הדרושות על מנת להעניק לכל לקוח את הסיבות להיות מרוצה.

מה גודל תא במטען במיניבוס? כמה אנשים ניתן לנסוע במיניבוס עם ציוד?

מהבחינה הזאת אתם לא אמורים לדאוג יתר על המידה. ברוב המכריע של המקרים המקום בתא המטען של המיניבוס אמור להיות מספק. עשרות רבות של אנשים יכולים לנסוע במיניבוס ביחד עם הציוד שלהם. אם אתם יודעים מראש שיש כמות ציוד גדולה במיוחד עליכם לעדכן על כך מראש. הדרך הנכונה היא להתייעץ עם חברת ההסעות כמה נוסעים ניתן להסיע במיניבוס.

אולי דווקא במקרים מסוימים תהיה עדיפות לנסוע עם אוטובוס ולא עם מיניבוס.

למה שווה לנסוע לטיולים עם מיניבוסים?

הסעות מיניבוסים לטיולים יכולות להיות רלוונטיות בגלל מגוון רחב של סיבות. לפני שאתם משריינים לעצמכם מיניבוס לטיול הקרוב, אנו מציעים לכם להכיר את הסיבות הללו. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו תעשו בחירה שמתאימה לכם. אז מהן הסיבות שאתם מוכרחים להכיר אותן?

  • כמה אנשים ניתן לנסוע במיניבוס עם ציוד? הרבה יותר מאשר כמות הנוסעים שיכולים לנסוע עם ציוד ברכב פרטי. כך שאם אתם יוצאים לטיול עם ציוד רב, מוטב כי תעשו זאת דווקא עם מיניבוסים.
  • העלות הכספית של ההסעה לכל נקודה בארץ תהיה זולה באופן משמעותי. תוכלו לחסוך לא מעט כסף, כסף שתוכלו להקדיש אותו לטובת שדרוג הטיול בהקשר כזה או אחר.
  • נסיעה עם מיניבוסים לטיולים מאפשרת לקבוצה כולה לנסוע ביחד לכל נקודה. זה יגרום לכך שהטיול עצמו ידפוק כמו שעון, ולא תמצאו את עצמכם מאחרים בכלל שאנשים שונים מתעכבים.
  • במיניבוס התחושה של ההסעה היא אינטימית יותר , לעומת הסעות אוטובוסים.

רוצים להזמין הסעות מיניבוסים לטיולים? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשדרג את הטיול שלכם! החברה מציעה נהגים מנוסים המכירים את כל הנקודות בארץ, כך שיש לכם על מי לסמוך בטיול הקרוב שלכם!

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top