מה ההבדל בין מיניבוס למידיבוס?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

על מנת שתוכלו להזמין שירותי הסעה רלוונטיים, יהיה עליכם לבחור את רכב ההסעות שהכי מתאים לכם. יש לא מעט רכבי הסעות שיכולים להיות רלוונטיים, ועליכם מוטלת האחריות לעשות את הבחירה הנכונה. אם לא תכירו את סוגי הרכבים הקיימים, לא תוכלו לדעת איזה רכב יתאים לכם כמו כפפה ליד. במאמר הבא אנו רוצים להסביר את ההבדל בין מיניבוס לבין מידיבוס. מדובר על רכבי הסעות מאוד פופולאריים, אך האם כעת אתם יכולים לדעת איזה רכב הכי מתאים לכם?

ההבדל בגודל בין מיניבוס למידיבוס

ההבדל מתחיל במספר המקומות.

אנו נשאלים תמיד כמה אנשים נכנסים במיניבוס? – במיניבוס יש עד 20 מקומות ישיבה ובמידיבוס עד 40 מקומות ישיבה , אפשר להגיד שהמידיבוס הוא סוג של אוטובוס קטן יש כאלה שנוטים לחשוב כי הגודל של מידיבוס והגדול של אוטובוס הוא זהה. אך בפועל יש הבדל בגדלים בין רכבי ההסעות הללו, וזה ההבדל המרכזי. מידיבוס הוא גדול יותר מאשר מיניבוס, והוא מסוגל להכיל בתוכו כמות רבה יותר של נוסעים. לכן כאשר אתם מתלבטים בין הסעות מיניבוס או מידיבוס יהיה עליכם לשים לב לגודל של הרכבים השונים. לקבוצות שמיניבוס קטן עבורם, ישנה אפשרות לבחור במידיבוס.

ההבדל בעלויות בין מיניבוס למידיבוס

אי אפשר שלא לדבר על מחיר מיניבוס לעומת מחיר השכרת מידיבוס. העלויות הכספיות של שירותי הסעה הן חשובות, והן אלה שיכולות לעשות את כל ההבדל. יש כאלה שעושים את הבחירה שלהם על פי העלות הכספית של השירות. מכיוון שלמידיבוס ניתן להיכנס יותר נוסעים, הוא יעלה יותר בהשוואה למיניבוס. אך אם מיניבוס יהיה קטן מידיי עבורכם, לא תהיה לכם אפשרות בחירה בין סוגי הרכבים השונים. לפני שאתם עושים בחירה לכאן או לכאן מוטב כי תתייעצו עם אנשי מקצוע.

ההבדל בזמינות בין מיניבוס למידיבוס

מה ההבדל בין מיניבוס למידיבוס? עוד אחד מההבדלים המרכזיים הוא מבחינת הזמינות של הרכב עצמו. ניתן להגיד בפה מלא כי תוכלו למצוא מיניבוסים בכמויות גדולות יותר מאשר מידיבוסים. כך שלא תמיד שתצטרכו מידיבוסים יהיו לכם כאלה שתוכלו להזמין. זוהי הסיבה כי לא מעט אנשים נאלצים להתפשר על מיניבוס או לקפוץ ישר להזמין הסעות אוטובוסים. לא תמיד תהיה לכם את היכולת לבחור בין מיניבוס או מידיבוס.

איך תוכלו לדעת מה לבחור?

יצא לכם לבדוק על מחיר מיניבוס לעומת מחיר מידיבוס? יצא לכם לראות את הרכבים השונים במו עיניכם? אם עדיין לא הצלחתם לעשות את הבחירה הנכונה – תמיד תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע. לשמחתכם אינכם נמצאים לבד במערכה, ולכן לא תצטרכו לעשות החלטות באופן עצמאי. תמיד תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע שיסייעו לכם לעשות את הבחירה הנכונה. כי הרכב שאותו תזמינו חייב להיות מתאים לכם כמו כפפה ליד.

מה ההבדל בין מיניבוס למידיבוס? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL כאן על מנת לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה. ביחד עם אנשי המקצוע המנוסים של החברה תוכלו לבחור את סוג הרכב שהכי מתאים לכם.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top