לא בטוחים איזה רכב הסעות הכי מתאים לנסיעה הקרובה שלכם? יש כל מיני רכבי הסעות שונים כאשר לכל אחד מהם יש יתרונות שונים ומגוונים. אך כל מי שמתלבט בין מידיבוס לבין אוטובוס רואה כי העלויות לא רחוקות האחת מן השנייה. מדוע מחיר מידיבוס נורא קרוב למחר הסעה באוטובוס? יצאנו לבדוק את הנושא הזה עבורכם, על מנת שתוכלו לעשות בחירה נכונה. בסוך כל בחירה שתעשו לכאן או לכאן עשויה להשפיע על המחיר הסופי שאותו תשלמו.

הגודל של מידיבוס דומה לגודל של אוטובוס

אולי ממבט ראשון נראה כי מידיבוס קטן באופן משמעותי מאשר אוטובוס. אך מבחינת מקומות נסיעה הגודל דומה. לכן בסוף אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו תוכלו להסיע כמות דומה מאוד של נוסעים. מבחינתכם מה שאמור להעסיק אתכם זה כמות הנוסעים שאותה תוכלו להסיע בהסעה. ככל שתוכלו להסיע יותר נוסעים, כך תמצאו את עצמכם במצב שבו העלות תתחלק בין כל הנוסעים. לכן זה הפרמטר שאמור להניע אתכם כאשר אתם עושים בחירה לכאן או לכאן.

כמות הציוד שנכנס ברכבי ההסעות

אם שאלתם את עצמכם כמה ציוד נכנס במידיבוס 40 מקומות? מוטב כי תדעו שנכנס לתוכו לא מעט ציוד. זוהי עוד סיבה שבגינה העלויות עשויות להיות מאוד דומות. בנוסף לכך שניתן להכניס כמות דומה מאוד של נוסעים, ניתן להכניס גם לא מעט ציוד. לא משנה אם שאלתם את עצמכם כמה ציוד נכנס במידיבוס 35 מקומות או 40 מקומות. תמיד תקבלו תשובה מאוד דומה לציוד שנכנס בתוך אוטובוס.

נסיעה במידיבוס היא מאוד נוחה

עוד סיבה שיכולה להביא לכך שהעלות במידיבוס תהיה יקרה ודומה מאוד לנסיעה באוטובוס זוהי הנוחות. כל אחד שמזמין שירותי הסעה ירצה לנסוע בצורה נוחה מנקודה אחת לנקודה אחרת. המידיבוסים בהשוואה להסעות אוטובוסים הם מאוד נוחים ומפנקים, פרמטר שיכול לשדרג את הנסיעה. פתאום נוסעים מבינים כי שווה להם להשקיע על מידיבוס ולא לשלם סכום דומה על אוטובוס כי איכות הנסיעה עשויה להיפגע.

מידיבוס רלוונטי גם לקבוצות קטנות

סקרנים לדעת איך מתמחרים הסעות? תוכלו לקרוא על כך לא מעט מאמרים שונים. אחד מהפרמטרים הכי משמעותיים שעל פיהם מתחרים את ההסעה הוא כמובן כמות הנוסעים. היתרון של השרת מידיבוס הוא שניתן להסיע ביחד איתו קבוצות גדולות וגם קבוצות קטנות של נוסעים. זה מה שמייחד אותו בהשוואה לאוטובוס שאליו מגיעות רק קבוצות גדולות ברוב המקרים. מידיבוס הוא פחות שכיח בנוף הישראלי, ולכן העלות תהיה בהתאם.

הגעתם למסקנה כי שווה לכם להזמין מידיבוס? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשמח להעניק לכם שירות ללא פשרות – שירותי הסעות לכל מקום בארץ שאליו תרצו להגיע בין אם בצפון, בדרום או במרכז.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה