כמה מקומות יש במיניבוס פולגסוואגן קראפטר?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

מיניבוס פולגסוואגן קראפטר מכיל כ10 עד 20 מקומות. רכבים מתוצרת גרמניה היו ידועים מאז ומעולם כרכבים הכי איכותיים שיש. זוהי הסיבה כי תוכלו למצוא חברות שונות המספקות שירותי הסעות לעובדים עם פולגסוואגן קראפטר. אך לא פעם עולה השאלה – כמה מקומות יש במיניבוס פולגסוואגן קראפטר וכמה ציוד תוכלו להכניס לתוכו? הרי בסוף כאשר אתם מזמינים שירותי הסעה, תרצו לדעת כי תוכלו לנסוע בצורה נוחה ומהנה. אם הרכב לא יהיה מתאים לכמות האנשים, העניין עשוי להיות מאוד בעייתי במבחן התוצאה עצמו ובזמן הנסיעה עצמה.

כמה מקומות יש בפולגסוואגן קראפטר?

הרבה מקומות עבודה דורשים לאחרונה כי החברה עמה הם מבצעים את ההתקשרות עבור הסעות עובדים יבצו זאת עם פולקסוואגן קראפטר, הסיבה לכך הביטחות של רכב זה.

יש לא מעט רכבי הסעות המיועדים לקבוצות קטנות או בינוניות, גם פולגסוואגן קראפטר מיועד לקבוצות שכאלה. הרכב הזה מוגדר בתור מיניבוס אצל רוב החברות המספקות שירותי הסעות. לרכב הזה יכולים להיכנס בו זמנית בין 10 עד 20 נוסעים סך הכל. המשמעות היא שאם אתם נוסעים עם קבוצה של פחות מ-20 נוסעים, תוכלו לבחור ברכב הזה. כמובן שמראש תוכלו להתייעץ עם החברה המספקת לכם שירותי הסעות מיניבוסים על מנת שתעשו בחירה נכונה.

כמה ציוד עם אנשים נכנס בפולגסוואגן קראפטר?

חוששים כי לא יהיה מספיק מקום לציוד שאותו תרצו לקחת ביחד אתכם? גם מהבחינה הזאת לא אמורות להיות לכם חששות רבות. באופן עקרוני רכבי פולגסוואגן קראפטר מגיעים עם תא מטען רחב ובתוכו תוכלו לאחסן את כל הציוד שתיקחו ביחד אתכם. הציוד לא אמור לגרום לכך שתוכלו להסיע פחות אנשים בתוך הרכב, אך גם כאן מוטב להתייעץ עם חברת ההסעות. במקרה שבו יש לכם ספק לגבי כמה ציוד עם אנשים נכנס בפולגסוואגן קראפטר, מוטב כי תבחרו ברכב הסעות גדול יותר.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים הסעה בפולגסוואגן קראפטר?

רוצים להזמין שירותי הסעות? בין אם מדובר על שירותי הסעות בפולגסוואגן קראפטר או בכל רכב אחר יש מספר דברים שאותם תהיו מוכרחים לוודא. אנו כאן על מנת לסקור לפניכם את כל הדברים הללו, כך תוכלו להגיע מוכנים לקראת הבחירה המתאימה. כי לא בכל יום יוצא לכם לבחור את רכב ההסעות ואת חברת ההסעות האולטימטיבית.

באיזה חברת מיניבוסים לבחור?

  • יש לא מעט חברות המציעות שירותי הסעות בכל רחבי הארץ. ההמלצה שלנו אליכם היא לבחור את החברה הכי מנוסה והכי מומלצת שיש. אתם תרצו לדעת כי ההגה נמצא בידיים של חברת הסעות שתוכלו לסמוך עליה.
  • רכבי פולגסוואגן קראפטר הם מאוד מרווחים ונוחים, כך שתוכלו לבצע איתם גם נסיעות ארוכות. לא משנה אם אתם מתכננים נסיעה ארוכה או קצרה תוכלו לעשות זאת עם רכבי פולגסוואגן קראפטר.

חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL היא החברה המובילה בישראל המספקת שירותי הסעות. רוצים לנסוע בפולגסוואגן קראפטר? אצלנו תוכלו לקבל מענה מקצועי ונסיעה במגוון רחב של רכבי הסעות מפוארים. אנו עושים כל מאמץ כדי שכל לקוח יקבל את השירות הכי מקצועי וכי אדיב שיש.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top