test הסעות בנתניה

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

מחפשים חברת הסעות בנתניה ?

נעים מאוד !

אנחנו גמבורג הסעות.

מתי נזדקקי לשירותי חברת הסעות בנתניה ?

שירותי הסעות נתניה

הסעות פרטיות בנתניה

הסעות לנתבג מנתניה

טסים לחול?

צריכים להגיע לנתבג?

איזה כיף!

בואו להתחיל את הנסיעה ברגל ימין והזמינו את שירותי ההסעות שלנו לנתבג מנתניה.

מרבית הטיסות בישראל מאלצות אותנו להגיע לנתבג כמה שעות מראש.

עם כל השמחה שבדבר, אנו נדרשים לצאת מהבית בשעות לא שעות בשביל להגיע לטיסה.

איך עושים את זה?

אופציה אחת הינה רכבת ישראל.

הבעיה אבל שהרכבת פועלת – אם בכלל – רק בשעות מאוד ספציפיות ועוצרות בתחנות רבות.

על כן, השימוש בה איננו נוח ויעיל.

כמה עולה הסעה לנתב״ג מנתניה ?

סוג הסעה מנתניה לנתב״גמחיר
מונית שירות החל מ 20 ₪
אוטובוס – קו 445 , 446 , 9החל מ 13 ₪
מונית 199 – 250 ₪
מונית גדולה ( 6 + ציוד )300 – 500 ₪
מיניבוס ( 15 + ציוד )400 – 600 ₪
אוטובוס פרטיהחל מ 900 ₪

מאמרים קשורים :

מונית גדולה לנתב״ג

הזמנת מיניבוס לנתב״ג

הסעות עובדים בנתניה

חברת הסעות מספקת שירותי הסעות עובדים בנתניה, פתרון התחבורה הזה מעניק הן לבעלי העסק והן לעובדים שלו תועלות רבות. בעל העסק מקבל את העובדים שלו בזמן, וחוסך כסף בעלויות הוצאות הנסיעות של העובדים. העובדים שלכם נהנים מחווית נסיעה לעבודה ברמה הגבוהה ביותר, וחוסכים בהוצאות הנסיעה הנלוות.

הסעות תלמידים בנתניה

אנו מציעים שירותי הסעות תלמידים בנתניה. ההסעות שלנו מתאימות למגוון רב של קבוצות תלמידים בעיר. אנו מספקים שירות לקבוצות הורים שהתאגדו באופן עצמאי ומזמינות מאיתנו הסעות לילדיהם לבתי הספר בעיר. כך, מתאפשר להורים אלו לצאת לעבודה בשעה נוחה ולהימנע מכניסה לשעות הפקקים. 

בנוסף, אנו עובדים עם בתי ספר לאיסוף התלמידים בשעות הבוקר מביתם והחזרתם בשעות הצהריים. בתי ספר רבים מבינים שהטלת נטל ההסעה על ההורים היא גזירה שהם לא יכולים לעמוד בה. כמו כן, במרבית הערים התחבורה הציבורית איננה מספקת מענה הולם לשעות הלימוד. על כן, בשביל למנוע איחורים מיותרים מצד התלמידים, בית הספר מזמין הסעה. 

ההסעות שלנו מתאימות לכל גודל של קבוצה. בין אם אתם צריכים להסיע כמה תלמידים בודדים, ובין אם מדובר בכל בית הספר. הנציגים שלנו יתאימו לכם את כלי הרכב אותם אתם צריכים. 

בנוסף, אנו בעלי תקן להסעת תלמידים בנתניה. אצלנו אתם תוכלו להיות רגועים שהילדים שלכם יגיעו בשלום ובבטחה בבוקר לבית הספר.

חברות הסעות נתניהאיך בוחרים חברת הסעות בעיר נתניה?

כאשר נרצה לעיתים להזמין חברת שירותי הסעות בעיר נתניה. יהיה עלינו לקחת בחשבון מכלול גורמים, בהם יהיה עלינו להתחשב על מנת לבצע את ההזמנה הטובה ביותר עבורנו.

מוניטין החברה והמלצות

עוד קודם ההזמנה, יהיה עלינו להיכנס לאתרים השונים של חברות ההסעות ולברר באמצעות ההמלצות והביקורות שנמצאות באתרי החברות השונים מהו טיב השירות של חברת ההסעות בה נרצה לבחור, מהי מידת המקצועיות של הנהגים בחברה ומידת שביעות הרצון של הלקוחות בסוף כך נסיעה.

סוגי הרכבים של גמבורג

חברת ההסעות יכולה להציע לכם סוגי היסעים שונים. כך, שיהיה עליכם בהתאם לתקציב ולמטרת הנסיעה שלכם, להציג בפני חברת ההסעות מהם כלי הרכב בהם אתם רוצים שייעשה שימוש במהלך הנסיעה. 

חברת אוטובוסים בנתניה

השכירו אוטובוס בנתניה. האוטובוסים שלנו יוקרתיים ומפוארים, אנו בטוחים שתידהמו כאשר תראו אותם. גם מבחוץ וגם מבפנים השקענו בכל הפרטים הקטנים. העיצוב החיצוני של האוטובוס משדר מראה יוקרתי ומזמין לנוסעים שלנו. מבפנים, בחרנו בכיסאות נוחים ומרווחים שמספקים לכם נסיעה נעימה. 

האוטובוסים שלנו מצוידים במערכות הכי מתקדמות. מערכות שמע שיאפשרו לכם לשמוע שירים ולהנות מהדרך שלכם כמו שצריך. מערכות מיזוג, שידעו לקרר אתכם בחום הנתנייתי ולא יאכזבו. אנו מבינים מה זה לנסוע בלי מזגן ברחבי נתניה. אל דאגה – אצלנו זה לא יקרה לכם. 

בנוסף, האוטובוסים שלנו, וגם שאר כלי הרכב, עוברים בדיקות שגרתיות במוסכים המורשים. בדיקות אלו מוודאות שהנסיעות שלנו יחד איתכם יעברו בשלום ובלי בעיות. אף אחד מאיתנו אינו מעוניין להיתקע בצד הדרך. 

לאחר שנים שהנהגים שלנו מסיעים קבוצות באוטובוסים שלנו בנתניה, אתם יודעים שאנחנו הבחירה הטובה ביותר. עם ניסיון ומקצועיות לא מתווכחים. הזמינו מאיתנו אוטובוס והנהגים המקצועיים שלנו ידאגו לכם לכל מה שתצטרכו בכל שלב. 

מאמרים קשורים:

השכרת אוטובוס

חברת אוטובוסים

כמה אנשים נכנסים באוטובוס ?

הסעות מיניבוס נתניה

אנו מציעים לכם להזמין את הסעות המיניבוס שלנו בנתניה. המיניבוסים שלנו מתאימים לקבוצות בגודל בינוני, המחפשות נסיעה בנתניה והאזור. ההסעות שלנו מתאימות לכם אם אתם נוסעים מנתניה לכל רחבי הארץ. או אם אתם מגיעים לביקור בעיר. בנוסף, השירות שלנו מאפשר לתושבי העיר להתנייד ברחבי נתניה בנוחות וללא בעיות. 

רגע לפני שאתם מוותרים על שירות הסעות מיניבוס גמבורג , עליכם להבין שאנחנו חברה שונה. למרות זיכרונות הילדות שלכם מנסיעה במיניבוס צפוף ומאובק, אצלנו המצב שונה. המיניבוסים שלנו חדישים ביותר. אנו לא מחזיקים במיניבוסים מימי קום המדינה. 

אצלנו תקבלו מיניבוס מרווח, משופץ ומזמין והנסיעה בו תעבור לכם בצורה חלקה וכיפית, ברמה הגבוהה ביותר. מה יותר מהנה מלנסוע בנוחות כל החברים יחד אל היעד? 

יתרון נוסף במיניבוסים שלנו הוא הזמינות שלהם. לכל מטרה שאתם צריכים – בתי ספר, תנועות נוער, משפחות, חברים שרוצים לצאת לבילוי במסיבה ועוד. אנחנו כאן בשביל להסיע אתכם. הרימו אלינו טלפון בכל שעה, ותקבלו מענה אדיב ומקצועי. בטוחים שלא תתחרטו. 

המשך לקרוא על הסעות מיניבוס בנתניה

מונית גדולה בנתניה

כחלק מהשירותים שאנו מספקים לכם בעיר נתניה, אתם יכולים להזמין מאיתנו מונית גדולה . המוניות שלנו הן פתרון מדהים לקבוצות רבות. במקום להזמין שתי מוניות ספיישל או יותר, אתם מזמינים מאיתנו מונית גדולה. 

כך, תוכלו לחסוך בעלויות – עלות נסיעה במספר מוניות ספיישל הינה יקרה יותר מהמונית הגדולה שלנו. חבל שתבזבזו סתם כסף על הסעה, בלי שיש בכך צורך. בנוסף, הנסיעה במונית הגדולה מאפשרת לכם לנסוע כולם יחדיו. 

במקום שתצטרכו להתפצל, לחפש מוניות נוספות, להגיע בשעות שונות ולהתבאס בסוף. השירות שלנו מספק לכם מענה כולל לכל בעיות אלה והופך את הנסיעה לנוחה ופרקטית. יחד איתנו, תגיעו באותו זמן כל הנוסעים ולא תאלצו להמתין אחד לשני. 

המוניות הגדולות שלנו מרווחות במיוחד. אצלנו לא תשבו בצפיפות אחד עם השני, שיכולה להיות לעיתים מביכה ולא נעימה. במוניות הגדולות שלנו המושבים מתאימים לנוסעים ומבטיחים להם פרטיות מרבית ככל שניתן. הנסיעה במוניות הגדולות תעבור לכם במהירות ובצורה חלקה, אתם כלל לא תרגישו את הדרך. 

מעניין אותך לדעת יותר על מונית גדולה בנתניה ?

חברת הסעות בנתניה מחירים

בכל הקשור בהוזלת מחירים ועלויות, חברת הסעות פרטית מנצחת. כאמור, אם מדובר בהסעות עובדים לחיסכון בהוצאות זוכים גם בעלי העסק וגם העובדים. אם אנחנו מדברים על הסעות לימי גיבוש או טיולים משפחתיים, גם כאן כולם מרוויחים. הסעה ברכב אחד תהיה תמיד זולה יותר מאשר הגעה ברכבים פרטיים רבים, וגם הוצאות חנייה.

גורם נוסף שנהנה מהסעה משותפת הינו כדור הארץ שלנו. נסיעה מרוכזת ברכב אחד במקום מספר רכבים ידידותית הרבה יותר לסביבה, ומפחיתה את הזיהום הסביבתי המדאיג. רק תחשבו כמה אנשים נכנסים באוטובוס , זהו בעצם חיסכון של קרוב ל10 מכוניות.

הסעות לחתונה בנתניה עם גמבורג חברת הסעות

אחד השירותים הפופולריים ביותר בתקופה האחרונה הוא שירות הסעות לחתונה. לרוב , שמדובר בחגיגת החתונה , הזוג המתחתן יזמין שירותי הסעות לחתונה למוזמנים הקרובים.

לכן, בשנים האחרונות שירות הסעות לחתונה באוטובוסים ובמיניבוסים אשר מוזמנים לערים שונות אל החתונה בנתניה . ההסעות מסופקות ע״י צוות נהגים מסור ואחראי, והכל ברכבח הסעה חדישים וממוזגים.

הסעות לאירועים בנתניה

כיום, עם האירועים המתקיימים במקומות שונים בארץ והאורחים המגיעים מכל מקום. לשם כך נדרשים שירותי הסעות לאירועים בנתניה. שירותי ההסעות צריכים לספק צורך חשוב – איסוף האורחים ממקום מגוריהם, הסעתם בצורה בטוחה ומקצועית לאירוע, איסופם בסופו ופיזור בנקודות שנקבעו. הסעות לאירועים הם שיקול חשוב שיש להביא בחשבון במהלך תכנון האירוע.

הזמנת שירותי הסעות לאירועים

הזמנת שירותי הסעות לאירועים דורשת הבנה של מספר היבטים בהזמנת ההסעות. כמות המשתתפים, מקומות האיסוף והפיזור הנדרשים והרכב אותו תרצו לשכור לפי כמות – כל אלו שזורים בחברת הסעות לאירועים מקצועית וותיקה, שתספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. מגוון רכבים ומענה מדויק לצורך. 

מחפשים הסעה לאירוע?

שירותי הסעות לאירועים זהו לא צחוק, וחשוב לשכור את שירותי החברה הטובה, המקצועית והנכונה ביותר עבורכם. 

הסעות לכותל מנתניה

מעוניינים להגיע לכותל מנתניה? פנו אלינו בהקדם ותתאמו הסעות לכותל מנתניה. נשמח לעמוד לשירותכם ולהסיע אתכם לכותל. 

כידוע, הכותל המערבי מושך אליו מבקרים רבים לכל אורך ימות השנה ובכל שעות היום. בראשי חודשים, במהלך חודש אלול לאמירת סליחות, בחגי ישראל ובמועדים השונים. חתנים ביום חתונתם נוהגים לעלות לכותל, חיילים שנשבעים אמונים לצבא, חגיגות בר מצווה ועוד. 

למעשה, הכותל המערבי הוא אחד מהיעדים שאזרחי ישראל נוהגים לבקר בו בקביעות. הקדושה והחיבור לשורשים שכל אחד מאיתנו מרגיש במקום זה גורמים לנו לשוב אליו. 

שירותי ההסעות שלנו לכותל מנתניה יאפשרו לכם להגיע לרחבה במהירות ובנוחות. במקום שתאלצו להיסחב בהמון אוטובוסים וללכת הרבה ברגל עד לכניסה. זכרו שבכניסה לכותל ישנן מדרגות רבות. במידה ובקבוצה שלכם ישנם תינוקות, ילדים קטנים או מבוגרים, הם יתקשו לרדת בהם ולעלות אותן. ההליכה והמדרגות גורמות למעשה לקבוצות רבות להבין את החשיבות בהזמנת הסעה. 

ההסעות שלנו יביאו אתכם הכי קרוב שאפשר והביקור שלכם בכותל יהיה מדהים ומיוחד במינו. 

הסעות לחרמון מנתניה

אנו מספקים שירותי הסעות לחרמון מנתניה. פנו אלינו והזמינו שירותי הסעות ותוכלו לנסוע לחרמון בנוחות המרבית. תחסכו לעצמכם זמן רב מאחורי ההגה, תהנו מהנסיעה, מהנופים ומהשותפים שלכם לדרך. בזכות ההסעות שלנו, תוכלו להגיע לחרמון רעננים ולהנות מכל מה שיש לו להציע לכם. 

הדרך לחרמון הינה יפה ביותר. נעבור יחד בנופי ישראל המשתנים, נראה הרים וגבעות ירוקים ומיוחדים. נהרות ונחלים, את הים הכינרת והים התיכון, ונצפין מעלה מעלה עד למקום הגבוה במדינה. בהר החרמון תזכו לתצפית מרהיבה ומושלגת על כל האזור. 

יחד איתנו, תוכלו להפוך את הביקור בחרמון לחוויה מדהימה. אנו בטוחים כי רבים מכם חוששים מהדרך, אינם מעוניינים לבזבז זמן רב על הכביש בנסיעות. בזכותנו, תוכלו להפוך זמן זה למנוצל ויעיל עבורכם. איך עושים זאת? 

במהלך הנסיעה תוכלו להביט מהחלון לנופים הקסומים, או לשוחח עם הנוסע שיושב לידכם. בנסיעה בהסעות שלנו לחרמון מנתניה ישנה חוויה אינטימית ומגבשת בין הנוסעים וחבל לפספסה. כמו כן, תוכלו לנוח ולנמנם עד שנגיע. 

הסעות בנתניה בשבת

חברת ההסעות RENT A BUS מספקת לכם פתרונות תחבורה גם בשבת. היום, לא צריך להסתמך יותר על תחבורת ציבורית, אם יש או אין. ניתן פשוט להזמין הסעה פרטית שתגיע בזמן שנקבע, ותעמוד בכל ההתחייבויות. חברת הסעות בנתניה בשבת תעניק לכם את האפשרות להתנייד בקלות גם בשבת. מן הסתם ובכל יום אחר בשבוע.

לסיכום

מחפשים חברת הסעות בנתניה? הגעתם למקום הנכון. חברת הסעות גמבורג RENT A BUS מסיעה מדי יום לא פחות מ-50,000 נוסעים. כולם מרוצים ומגיעים בבטחה אל מחוז חפצם. החברה שמה דגש על איכות השירות ואיכות הנסיעה ובטיחות הנוסעים.

לתיאום נסיעה ובירור פרטים נוספים חייגו עכשיו למספר הטלפון 9074* ונשמח להסיע אתכם לכל מקום שתבחרו.

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top