מיניבוס עם נהג

מיניבוס עם נהג הינו פיתרון אולטימטיבי מכיוון כשאנחנו נמצאים מאחורי ההגה, האחריות היא עלינו. אנחנו יודעים, שאם ננהג בצורה לא אחראית, בצורה פראית, אז אנחנו עלולים לגרום חס וחלילה לתאונה שתביא לפגיעה בגוף ובנפש, הן בקרב הנוסעים והן בקרב נהגים והולכי רגל אחרים.

כשאנחנו שוכרים שירות הסעות מאורגן, מיניבוס עם נהג עבור קבוצה, בין אם מדובר בילדים או מבוגרים, אזי שהאחריות לכך שהקבוצה תצא ותגיע בשלום, היא על הנהג. אך למעשה, האחריות היא כולה עלינו, מאחר ואנחנו שוכרים את שירותי החברה באופן כללי ובפרט את שירותיו של הנהג.

מה תפקידו של הנהג?

על פניו, לנהג הסעות יש תפקיד מאוד ברור ומוגדר. הוא אמור לנהוג במיניבוס ולהסיע את הנוסעים לכל מקום, על פי התוכנית וההסכם. אך יש לו תפקיד ואחריות רחבים יותר. הוא צריך לוודא שכולם יגיעו בשלום אל היעד, ויותר מזה, שיחזרו בשלום הביתה.

לשם כך עליו לא רק לנהוג בצורה רגועה ואחראית, הוא גם צריך לדאוג שהרכב תקין ומוכן לנסיעה, שאמצעי הבטיחות ברכב פועלים, וכן שכולם הנוסעים יושבים בזמן הנסיעה, לא עומדים, מתפרעים או עושים כל דבר אחר שיכול להשפיע על בטיחות הנוסעים.

כיצד בוחרים נהג בצורה נכונה?

בחירת נהג הסעות היא למעשה פונקציה של בחירה בחברת הסעות. כאשר שוכרים מיניבוס עם נהג, אז החברה עצמה מחליטה, על פי סוג הנסיעה, מיקום והצרכים של הלקוח, איזה נהג לצוות לקבוצה. סביר להניח, ככל שהנסיעה תהיה יותר ארוכה, כך הנהג יהיה יותר מנוסה ומקצועי.

צריך לציין עוד נקודה, ישנם מקרים רבים בהם החברה מחליטה לצוות לקבוצה מסוימת יותר מנהג אחד, אם נניח מדובר על נסיעות מאוד ארוכות שיידרשו החלפה בין נהגים, וכן ישנם מקרים בהם החברה תבחר לצוות נהג ספציפי לקבוצה לאורך זמן. אם נניח מדובר על שירות הסעות קבוע (למשל במקרים של הסעות תלמידים, הסעות עובדים ועוד)

אילו תכונות הכרחיות עבור נהג הסעות?

כל אדם שנוהג ברכב, חייב להיות אחראי, שקול, מתון, ועליו לדעת את גודל האחריות המוטלת עליו. בפרט כשמדובר בנהג הסעות, אשר מאחוריו יושבת קבוצה של עשרה, עשרים, או שלושים נוסעים. הוא אחראי על בטיחותם של כל אחד ואחת מהם.

נהג הסעות מיניבוס גם צריך להיות שירותי, לעזור לנוסעים כשצריך, עליו להיות בן אדם רגוע ושליו, ולהיות קשוב לצרכים של הנוסעים. מאחר וזה המקצוע שלו, אז חשוב גם שיכיר היטב את הדרכים, וכמובן את כל חוקי התעבורה חברת הסעות מומלצת תספק לכם נהגים אחראיים ומקצוענים.

מה העלות של מיניבוס עם נהג ?

עלות השירות איננה יקרה כלל והמחירים נעים בין 200 ש״ח להשכרה של בערך 3 שעות ועד 1500 ש״ח ליום שלם.

ניתן גם לדעת מחירים באמצעות מחירון הסעות מיניבוס באתר.

מעוניינים לשמוע עוד ?

אם אתם מעוניינים ליהנות מאפשרות של השכרת מיניבוס עם נהג מחיר הגון, זה הזמן לפנות אלינו בטלפון 9074* ולקבל מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל התנאים הנדרשים עבורכן לצורך שירות זה. אל תהססו לפנות אלינו עם כל שאלה ובכל עניין.

אם הינכם מעוניינם לגלות עוד אודות עולם המיניבוסים המרתקף ניתן לקרוא את המדריך המלא והמפורט אודות הסעות מיניבוסים.

מומחי ההסעות של גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS ISRAEL  ישמחו לתת לכם הצעת מחיר זולה  עבור השכרת מיניבוס עם נהג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה